Iomega

1 Iomega

LenovoEMC udostępnia nową generację systemu operacyjnego LifeLine do swoich macierzy sieciowych

lenovoemcFirma LenovoEMC Limited poinformowała o dostępności nowej generacji nagradzanego systemu operacyjnego LenovoEMC® LifeLine™ dla macierzy sieciowych Iomega. LifeLine 4.0 dostępny jest dla właścicieli NAS-ów StorCenter™ ix oraz px w formie pliku do pobrania. Oprogramowanie zawiera nowe i poprawione funkcje obliczeniowe, jak również mechanizmy bezpieczeństwa umożliwiające łatwe i efektywne przechowywanie, współdzielenie i ochronę danych instytucji oraz dowolnej wielkości grup roboczych. Macierze sprzedawane pod marką LenovoEMC z systemem LifeLine 4.0 dostępne będą w maju.

Czytaj dalej »LenovoEMC udostępnia nową generację systemu operacyjnego LifeLine do swoich macierzy sieciowych

2 Iomega

Iomega wprowadza nową macierz sieciową dla małych i średnich firm oraz korporacji z rozproszonymi placówkami

Firma Iomega, światowy lider ochrony danych, wprowadziła na ryneknowe, wieloprotokołowe macierze sieciowe Iomega® StorCenter™ px12-450r dla małych i średnich firm oraz korporacji z rozproszonymi placówkami. Iomega StorCenter px12-450r wykorzystuje nowe procesory rodziny Intel Xeon Processor E3-1200 v2, 8GB RAM. Charakteryzuje się ulepszonymi mechanizmami wsparcia użytkownika i może wykorzystywać dyski twarde o pojemności 4TB.  Dodatkowo StorCenter px12-450r korzysta z najnowszej wersji oprogramowania EMC® LifeLine™- zaawansowanego systemu operacyjnego oferującego szerokiej grupie użytkowników rozwiązania EMC klasy enterprise wraz z mechanizmami chmurowymi.

Czytaj dalej »Iomega wprowadza nową macierz sieciową dla małych i średnich firm oraz korporacji z rozproszonymi placówkami

Iomega SuperHero – nowe urządzenie do archiwizacji z wbudowaną ładowarką do telefonów iPhone

Firma Iomega, będąca własnością EMC (NYSE: EMC), globalny lider w systemach ochrony danych wprowadza na rynek Iomega® SuperHero™ – urządzenie do archiwizacji z wbudowaną ładowarką, rozwiązujące problem utraty danych przez miliony użytkowników telefonów iPhone.

Czytaj dalej »Iomega SuperHero – nowe urządzenie do archiwizacji z wbudowaną ładowarką do telefonów iPhone

Jesienne Morele

S4E, dystrybutor zaawansowanych rozwiązań do składowania, archiwizacji, ochrony i bezpieczeństwa danych poinformował o nawiązaniu współpracy partnerskiej z firmą Morele.net, będącą właścicielem serwisu o tej samej nazwie, oferującego produkty elektroniki użytkowej. Serwis morele.net jest liderem na polskim rynku i zawiera w swojej ofercie ponad 50.000 produktów elektronicznych. Od października Morele.net będzie oferował urządzenia do archiwizacji i ochrony danych przeznaczone dla małych i średnich firm, które znajdują się w ofercie firmy S4E, w tym pełną gamę rozwiązań firmy Iomega.

Czytaj dalej »Jesienne Morele

Wypróbuj zanim kupisz

S4E, dystrybutor zaawansowanych rozwiązań do składowania, archiwizacji, ochrony i zabezpieczania danych, uruchomił program pilotażowy umożliwiający małym i średnim firmom bezpłatne testowanie rozwiązań firm Zenith Infotech oraz Iomega we własnych, realnych środowiskach biurowych. W testach mogą brać udział zarówno klienci końcowi jak i partnerzy biznesowi firmy S4E. Czytaj dalej »Wypróbuj zanim kupisz