Archiwa tagu: Investing.pl

Investing.pl – największa baza ogłoszeń biznesowych w Polsce

Lider ogłoszeń biznesowych i największa platforma inwestycyjna w kraju – kolejny serwis z Grupy Inwestycje.pl cieszy się coraz większą popularnością. 20000 zarejestrowanych i aktywnych inwestorów może wybierać spośród 11000 opublikowanych ofert, a ich liczba ciągle rośnie. Dzięki precyzyjnie wyselekcjonowanej grupie użytkowników, Investing.pl jest doskonałym miejscem na skuteczną reklamę.

Grupa Inwestycje.pl w pierwszej dziesiątce w Polsce

Grupa Inwestycje.pl zajęła 10. miejsce w lutowym rankingu serwisów tematycznych w kategorii „Biznes-finanse-prawo”. O sukcesie zdecydowały wyniki oglądalności – 527 633 unikalnych użytkowników i 4 571 808 odsłon. Z takim wynikiem Grupa Inwestycje.pl plasuje się pośród dziesięciu największych portali finansowych w Polsce.

Portal Inwestycje.pl ma już 2 lata

W lutym 2009 roku portal finansowy www.inwestycje.pl obchodzi swoje drugie urodziny. Od debiutu w 2007 roku serwis przeszedł dynamiczny proces rozwoju, obecnie jest jednym z największych i najchętniej czytanych polskich serwisów finansowych. Wraz z pozostałymi portalami spółki E-Financial S.A. tworzy Grupę mediową Inwestycje.pl, która jest dzisiaj liczącym się uczestnikiem polskiego rynku mediów internetowych.