Archiwa tagu: Interwrite DualBoard

Gdzie schowało się słoneczko czyli nowoczesne narzędzia marki Interwrite rewolucją w sprawdzaniu wiedzy

Przeładowane programy, coraz wyższe wymagania, duża ilość uczniów w klasie, coraz mniej czasu na realizację programu, to realia dzisiejszej szkoły. Z drugiej strony dostęp do informacji z całego świata, Internet i telefon komórkowy to nasza codzienność dzięki, której świat się „skurczył”. Australia to już nie koniec świata.

Tablice interaktywne Interwrite na XI krajowej Konferencji Dyrektorów Szkół

Pod patronatem minister edukacji Katarzyny Hall oraz prezydent m. st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz odbyła się w Warszawie XI Krajowa Konferencja Dyrektorów Szkół. Gościem specjalnym był Colin Rose, prezentujący znaczenie innowacyjnych metod uczenia się i nauczania.

Nakręć film telefonem komórkowym – Wielki konkurs English Adventure dla uczniów i nauczycieli języka angielskiego

Do 31 października na stronie internetowej www.pearsonlongman.pl/konkurs można umieszczać prace konkursowe – filmy prezentujące piosenki z kursu English Adventure. To internauci zdecydują, kto wygra nagrody. Głosowanie odbędzie się w listopadzie.

Interwrite DualBoard – pierwsza podwójnie interaktywna tablica na rynku

Najnowsza interaktywna tablica Interwrite DualBoard mobilizuje do wspólnej pracy i pozwala dwóm osobom rywalizować przy tablicy. DualBoard, jest pierwszą na polskim rynku tablicą interaktywną umożliwiającą równoczesną pracę dwóch osób – czego nie sposób przecenić w szkole czy podczas firmowej burzy mózgów. W dotychczasowych rozwiązaniach na tablicy mogła np. rysować tylko jedna osoba.