internetowykantor.pl

Wymiana walut online przyszłością w sektorze mikroprzedsiębiorstw

Obecna koniunktura gospodarcza skłania wiele podmiotów rynkowych do szukania oszczędności oraz zysków w różnych miejscach. Wśród mikroprzedsiębiorców rozliczających się w obcej walucie coraz większe uznanie zyskuje wymiana pieniędzy za pomocą platform czy kantorów internetowych. Tak przeprowadzane operacje finansowe pozwalają – dzięki atrakcyjnym kursom walut – na zaoszczędzenie niejednokrotnie sporej sumy pieniędzy.

Czytaj dalej »Wymiana walut online przyszłością w sektorze mikroprzedsiębiorstw

Styczeń 2012 r. należał do polskiego złotego

Wbrew przewidywaniom większości analityków i ekonomistów pierwszy miesiąc nowego roku upłynął pod znakiem mocnego umacniania się kursu złotego. Jednak początek miesiąca wcale nie wskazywał na taki scenariusz. Spodziewano się raczej odreagowania po grudniu 2011 r. kiedy to uwaga NBP i BGK (z racji fixingu walutowego z ostatniego dnia roku, który jest istotny dla naliczania polskiego zadłużenia denominowanego w walutach obcych) była skupiona na możliwie jak najmocniejszym zbiciu kursu złotego.

Czytaj dalej »Styczeń 2012 r. należał do polskiego złotego

Współtwórca internetowykantor.pl wyróżniony przez Europejskie Forum Młodych Innowatorów oraz Departament Stanu USA

Łukasz Olek, współtwórca spółki internetowykantor.pl został wyróżniony przez Europejskie Forum Młodych Innowatorów. Będzie jednym z 10 innowacyjnych europejskich przedsiębiorców wchodzących w skład delegacji Innotour USA.

Czytaj dalej »Współtwórca internetowykantor.pl wyróżniony przez Europejskie Forum Młodych Innowatorów oraz Departament Stanu USA