Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl

1 Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl

Wakacje o tradycyjnym smaku…

eskyMyśleliście kiedyś o tym, żeby tak zaplanować urlop, by mieć możliwość uczestniczenia w charakterystycznych dla danego regionu czy kraju uroczystościach i festiwalach? Wakacje to doskonały moment na odkrywanie nowych rzeczy, a tradycyjne święta to szansa, na próbowanie smaków, oglądanie strojów i uczestnictwo w wydarzeniach, które nigdzie indziej nie mają takiej formy. Do wakacji pozostała jeszcze chwila, zatem już teraz Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl poleca kilka festiwali, które w lipcu i sierpniu warto odwiedzić.

Czytaj więcej »Wakacje o tradycyjnym smaku…

Błękitny cud

Potęga, siła, magia… Słysząc te słowa wiele myśli przychodzi do głowy. A gdyby tak użyć ich, by określić jeden z żywiołów? Wodę! Nikt nie wątpi w jej moc i znaczenie dla życia na planecie. A są i miejsca na świecie, gdzie można w sposób szczególny docenić jej piękno, przejrzystość, kryształową taflę… jednym z takich miejsc jest Szwajcaria. Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl zainspirowane pięknem tego kraju, sugeruje, które miejsca odwiedzić, by przekonać się o mocy wody, jako żywiołu.

Czytaj więcej »Błękitny cud

Prawa turysty w pigułce

Sezon dopiero się rozpoczął, a z wyjazdem wakacyjnym muszą się już pożegnać klienci Triady – będącej do niedawna największym biurem podróży w Polsce i jej spółki córki – Sky Clubu. Oba biura ogłosiły upadłość, to drugie dziś – 4 lipca – rano. Jak w związku z tym mają zachować się klienci? Co zrobić, gdy biuro upada? Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl podpowiada co zrobić, by uniknąć stresujących sytuacji po wykupieniu wakacji.

Czytaj więcej »Prawa turysty w pigułce

Serwis eSKY.pl zachęca do tego, by z okazji Dnia Dziecka zabrać pociechy do zoo

Ogrody zoologiczne traktowane był zawsze podobnie do cyrku – jako miejsca, gdzie można podziwiać dzikie zwierzęta. Obecnie, wymaga się od nich, by miały zupełnie inny charakter – by ratowały zagrożone gatunki i edukowały młodzież. W Europie są już placówki, które doskonale wywiązują się z nowej roli. To właśnie do nich warto zabrać dzieci na Dzień Dziecka… i nie tylko. Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl wskazuje te, które znajdują się na tyle blisko, by bez większego planowania urządzić sobie rodzinny wypad na weekend.

Czytaj więcej »Serwis eSKY.pl zachęca do tego, by z okazji Dnia Dziecka zabrać pociechy do zoo

Majówka 2012. Raport 2012

Czy Polacy wyjeżdżają na majówkę? Dokąd i za ile? Czy fakt, że biorąc trzy dni wolnego mogą odpocząć aż dziewięć dni zachęca ich do tego, by w pełni skorzystać z takiej możliwości? Czy też decydują się na krótszy wyjazd? Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl analizuje preferencje Polaków związane z  tegorocznym naprawdę długim weekendem.

Czytaj więcej »Majówka 2012. Raport 2012