Archiwa tagu: Internet Standard

Internet Standard publikuje raport „Social Media 2012”

W tegorocznej edycji raportu redakcji Internet Standard „Social Media 2012” prezentujemy wyniki – przeprowadzonego wyłącznie na potrzeby raportu – badania obecności polskich marek na Facebooku. Raport pokazuje rynek polskich mediów społecznościowych: historie sukcesu, największe wpadki, przenikanie się społeczności z telewizją i wiele innych zagadnień związanych z social media.

Sklep lazienki24.pl vice mistrzem raportu E-commerce 2010 Internet Standard w kategorii „Armatura i wyposażenie łazienek”

Na początku października bieżącego roku Internet Standard przedstawił raport E-commerce 2010. W corocznej publikacji zaprezentowane zostały najważniejsze informacje o polskim rynku internetowym, podsumowanie minionego roku oraz prognozy na najbliższe lata. Oprócz tego, w raporcie znalazły się wyniki finansowe sklepów internetowych, w których pojawił się również specjalistyczny sklep internetowy lazienki24.pl.

ARBOinteractive – Firmą roku 2009

Grupa ARBOinteractive została ogłoszona Firmą roku 2009. Tytuł ten przyznany został ARBOinteractive przez serwis Internet Standard za „wyczucie chwili i potrzeb reklamodawców, konsekwentną realizację celów i utrzymywanie się na pozycji lidera w wielu obszarach oraz wyznaczanie kierunków i trendów w rozwoju reklamy internetowej w Polsce”.

Internet Standard prezentuje raport „adStandard 2010”

Wartość polskiego rynku reklamy online, omówienie najważniejszych formatów reklamowych i modeli rozliczeń, wskaźniki efektywności reklamy graficznej, a także przegląd polskich sieci reklamowych i wydawców internetowych oraz badanie ich cenników – te i inne informacje znajdą Państwo w nowej publikacji serwisu Internet Standard. Zapraszamy do pobierania raportu!

Internet Standard prezentuje raport „e-commerce 2009”

Najważniejsze informacje o rynku, sklepach internetowych i ich klientach, badanie firm handlujących w sieci, a także pierwszy w Polsce ranking sklepów na podstawie wyników finansowych – wszystko to znajdą Państwo w nowej publikacji serwisu Internet Standard pod patronatem systemu obsługi płatności Dotpay.

Eksperci pkt.pl na konferencji Internet 2k9

Ewa Kasiak, dyrektor Działu Rozwoju Internetu pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne – wydawcy książek telefonicznych oraz właściciel internetowych wyszukiwarek firm i instytucji – bierze udział w Konferencji Internet 2k9 organizowanej przez Internet Standard. Tematem prezentacji będzie innowacyjność biznesu yellow pages i jego obecność w internecie.

PerformanceMEDIA na konferencji e-commerceStandard 2008

  Po raz kolejny PerformanceMEDIA, agencja marketingu w wyszukiwarkach internetowych, będzie obecna na konferencji organizowanej przez Internet Standard. Na konferencji e-commerceStandard 2008 PerformanceMEDIA będą reprezentować Joanna Nieminuszczy, corporate sales manager oraz Jacek Chruściany, business development director. Specjaliści ci wygłoszą wykład o biznesowym podejściu  do promocji w wyszukiwarkach internetowych dla e-commerce. Opierając się na szczegółowych analizach… Czytaj dalej »