Internet Standard

Internet Standard publikuje raport „Social Media 2012”

W tegorocznej edycji raportu redakcji Internet Standard „Social Media 2012” prezentujemy wyniki – przeprowadzonego wyłącznie na potrzeby raportu – badania obecności polskich marek na Facebooku. Raport pokazuje rynek polskich mediów społecznościowych: historie sukcesu, największe wpadki, przenikanie się społeczności z telewizją i wiele innych zagadnień związanych z social media.

Czytaj dalej »Internet Standard publikuje raport „Social Media 2012”

Sklep lazienki24.pl vice mistrzem raportu E-commerce 2010 Internet Standard w kategorii „Armatura i wyposażenie łazienek”

Na początku października bieżącego roku Internet Standard przedstawił raport E-commerce 2010. W corocznej publikacji zaprezentowane zostały najważniejsze informacje o polskim rynku internetowym, podsumowanie minionego roku oraz prognozy na najbliższe lata. Oprócz tego, w raporcie znalazły się wyniki finansowe sklepów internetowych, w których pojawił się również specjalistyczny sklep internetowy lazienki24.pl.

Czytaj dalej »Sklep lazienki24.pl vice mistrzem raportu E-commerce 2010 Internet Standard w kategorii „Armatura i wyposażenie łazienek”

Internet Standard prezentuje raport „adStandard 2010”

Wartość polskiego rynku reklamy online, omówienie najważniejszych formatów reklamowych i modeli rozliczeń, wskaźniki efektywności reklamy graficznej, a także przegląd polskich sieci reklamowych i wydawców internetowych oraz badanie ich cenników – te i inne informacje znajdą Państwo w nowej publikacji serwisu Internet Standard. Zapraszamy do pobierania raportu!Czytaj dalej »Internet Standard prezentuje raport „adStandard 2010”

Eksperci pkt.pl na konferencji Internet 2k9

Ewa Kasiak, dyrektor Działu Rozwoju Internetu pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne – wydawcy książek telefonicznych oraz właściciel internetowych wyszukiwarek firm i instytucji – bierze udział w Konferencji Internet 2k9 organizowanej przez Internet Standard. Tematem prezentacji będzie innowacyjność biznesu yellow pages i jego obecność w internecie.

Czytaj dalej »Eksperci pkt.pl na konferencji Internet 2k9

PerformanceMEDIA na konferencji e-commerceStandard 2008

 

Po raz kolejny PerformanceMEDIA, agencja marketingu w wyszukiwarkach internetowych, będzie obecna na konferencji organizowanej przez Internet Standard. Na konferencji e-commerceStandard 2008 PerformanceMEDIA będą reprezentować Joanna Nieminuszczy, corporate sales manager oraz Jacek Chruściany, business development director. Specjaliści ci wygłoszą wykład o biznesowym podejściu  do promocji w wyszukiwarkach internetowych dla e-commerce. Opierając się na szczegółowych analizach efektywności pozycjonowania oraz kampanii linków sponsorowanych, podejmą temat, czy inwestowanie przez sklepy internetowe w SEM jest skuteczną strategią promocji.Czytaj dalej »PerformanceMEDIA na konferencji e-commerceStandard 2008