Przejdź do treści

Intermarché

Produkty TENA dostępne w sieciach Intermarche i Ross-mann

Produkty marki TENA dostępne są już w sieciach supermarketów Intermarche na terenie całej Polski. SCA Hygiene Products, globalny producent artykułów higieny osobistej, właściciel m.in. marek Libresse i Zewa, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentek, ponownie rozszerzył kanał dystrybucji marki. To kolejna sieć po Rossmanie, w którym produkty marki TENA są obecne.

Czytaj dalej »Produkty TENA dostępne w sieciach Intermarche i Ross-mann

Polski Czerwony Krzyż i Grupa Muszkieterów już po raz czwarty zbierają krew dla Polski

W tym roku już po raz czwarty Polski Czerwony Krzyż wraz z Grupą Muszkieterów, zrzeszeniem właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché, organizują kampanię honorowego krwiodawstwa pod hasłem „Zbieramy krew dla Polski”. Jest to największa pod względem zasięgu tego typu akcja w naszym kraju.

Czytaj dalej »Polski Czerwony Krzyż i Grupa Muszkieterów już po raz czwarty zbierają krew dla Polski

Innowacyjni Muszkieterowie

W czerwcu 2010 sieć Intermarché (SCA PR Polska Sp. z o.o.) – spółka wchodząca w skład Grupy Muszkieterów podjęła zdecydowane działania w kierunku usprawnienia procesu wymiany informacji o produktach ze swoimi dostawcami. Podstawowa zmiana dotyczy elektronizacji przepływu danych poprzez zastosowanie certyfikowanego katalogu elektronicznego pracującego w Globalnej Sieci Synchronizacji Danych (GDSN).

Czytaj dalej »Innowacyjni Muszkieterowie