Archiwa tagu: Inter Partner Assistance

Marzena Burza, Dyrektorem Pionu Handlowego w Inter Partner Assistance Polska

Marzena Burza dołączyła do zespołu Inter Partner Assistance w październiku 2010 roku. W ramach objętego stanowiska będzie koordynować i rozwijać działania Departamentu Sprzedaży oraz Departamentu Wdrożeń i Rozwoju Produktów. Jej kluczowym zadaniem jest wsparcie strategii firmy w zakresie działań handlowych, by jeszcze skuteczniej wykorzystywać potencjał rozwoju firmy przez innowację i jakość.

MSP z perspektywy firmy assistance

Instytucje finansowe od kilku lat szukają pomysłu na skuteczne zainteresowanie sektora MSP swoją ofertą. Przy konstruowaniu produktów często korzystają z firm dostarczających rozwiązania i usługi assistance.  Na przestrzeni ostatnich dwóch lat eksperci z Inter Partner Assistance obserwują pozytywny trend w podejściu sektora finansowego do sektora MSP. Szczególną aktywność i wolę walki o względy klientów widzimy… Czytaj dalej »

Kto się boi e-faktury?

E-faktury to rozwiązanie, które ma za zadanie unowocześnić system księgowania oraz rozliczania dokumentów. Jest szybkie, oszczędne, proste w obsłudze i ekologiczne – idealne dla firmy na miarę XXI wieku. Badania LeasePlan pokazują jednak, że wbrew logice skali korzyści, to właśnie duże koncerny najrzadziej decydują się na jego wdrożenie. Kto i dlaczego boi się e-faktury?