Przejdź do treści

InteliWISE

InteliWISE opatentowała swoje rozwiązania w USA

Spółka InteliWISE S.A. otrzymała z Urzędu Patentowego w USA (United States Patent) potwierdzenie przyznania patentu numer „US 8,156,060 B2” o tytule: Systemy i Metody Generowania i Wdrażania Interaktywnych Interfejsów Internetowych typu Czlowiek – Maszyna opartych o Przetwarzanie Języka Naturalnego i Awatarowych Postaciach Wirtualnych Doradców.

Czytaj dalej »InteliWISE opatentowała swoje rozwiązania w USA

Pierwszy w Polsce Wirtualny Urzędnik pomaga mieszkańcom i przedsiębiorcom w załatwieniu wielu spraw przez Internet. Urząd Miejski w Gdyni znalazł sposób na urzędniczy żargon w e-Urzędach

Gdynia jako pierwsze miasto uruchomiło na stronach e-Urzędu rozwiązanie Wirtualnego Urzędnika (www.wirtualny-urzednik.pl), ułatwiające mieszkańcom i przedsiębiorcom przedarcie się przez urzędowy żargon i załatwienie wielu spraw bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie. Innowacyjną technologię dostarczyła firma InteliWISE S.A, dzięki m.in. dofinansowaniu w badania i rozwój Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Czytaj dalej »Pierwszy w Polsce Wirtualny Urzędnik pomaga mieszkańcom i przedsiębiorcom w załatwieniu wielu spraw przez Internet. Urząd Miejski w Gdyni znalazł sposób na urzędniczy żargon w e-Urzędach

Inteligentna obsługa klienta

Wirtualny Doradca InteliWISE wspiera obsługę użytkowników FreecoNet.pl. Dotychczasowe rozwiązania służące przeszukiwaniu zasobów serwisu oraz rozwiązywaniu ewentualnych problemów technicznych, z jakimi stykają się osoby korzystające z usług FreecoNet.pl, wzbogacono o aplikację InteliWISE, dzięki której internauci znajdują potrzebne informacje wygodniej i szybciej.

Czytaj dalej »Inteligentna obsługa klienta

Wirtualny Asystent InteliWISE ‘sprzedaje’ rozwiązania Efematic

Wirtualny Doradca wspomagający prezentację rozwiązań Efematic w Internecie… to kolejne wdrożenie InteliWISE na rynku polskim. Aplikacja działa w serwisie efematic.pl, gdzie Wirtualna Asystentka prezentuje firmę i jej ofertę usprawnienia procesów korporacyjnych, bazującą na automatyzacji przetwarzania dokumentów.

Czytaj dalej »Wirtualny Asystent InteliWISE ‘sprzedaje’ rozwiązania Efematic