Archiwa tagu: Inteligo

6. edycja programu Mam Inteligo trwa!

W Inteligo ruszyła 6. edycja cieszącego się dużym zainteresowaniem programu Mam Inteligo, w ramach którego dotychczasowi klienci polecają usługi banku innym osobom. Dla najbardziej aktywnych Bank przygotował atrakcyjne nagrody. W dotychczasowych edycjach Mam Inteligo wzięło udział prawie 10 tysięcy osób.

Prezenty od Inteligo dla klientów

W grudniu i styczniu Inteligo, internetowa marka bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego, przeprowadzi dwie akcje promocyjne. W ramach akcji prezenty mogą otrzymać ci, którzy otworzą w Inteligo konto prywatne lub podzielą się z bankiem swoimi noworocznymi postanowieniami w obszarze finansów.

Inteligo rozdaje iPady na Facebooku

Wszystkie osoby, które założą igo lokatę i wezmą udział w zabawie organizowanej przez Inteligo w serwisie Facebook, mają szansę na zdobycie iPada 2. To pierwsza promocja Inteligo wykorzystująca aplikację w serwisie społecznościowym. Akcja będzie trwała trzy tygodnie, podczas których Inteligo nagrodzi iPadami dziewięć osób.

Inteligo reklamuje igo lokatę

Startuje telewizyjna kampania internetowej igo lokaty Inteligo. Telewizyjne spoty stanowią uzupełnienie trwającej już kampanii internetowej. Dwie linie kreatywne podkreślają kluczowe atrybuty produktu: prostotę zakładania i obsługi igo lokaty oraz jej dostępność nawet dla osób, które nie mają jeszcze w Inteligo konta. Działania wspierające kampanię mają być również prowadzone na Facebooku.