INTEL Core i7

Toshiba pokazała dwa nowe modele komputerów podczas tagów CES 2010

Multimedialny laptop Toshiba Qosmio F60 oraz netbook Toshiba mini NB300 to nowości jakimi uraczyła nas Toshiba podczas odbywających się właśnie w Las Vegas Targów Elektroniki Użytkowej CES2010. Toshiba Qosmio F60 to zgrabny laptop z mocnymi parametrami. Jego smukła sylwetka (ok. 3 centrymetry grubości), ważąca 2,7 kg skrywa w sobie najnowsze multimedialne technologie i podzespoły. Czytaj więcej »Toshiba pokazała dwa nowe modele komputerów podczas tagów CES 2010

Szybkie i wydajne komputery pod strzechy? Tak, dzięki nowym procesorom Intel Core i7 i Intel Core i5

48,3% polskich gospodarstw domowych było w 2008 roku wyposażonych w komputery, jak wynika z badań Głównego Urzędu Statystycznego. Coraz więcej użytkowników widzi potrzebę korzystania z komputera w domu, zwiększa się także liczba osób, które szukają komputerów szybkich i wydajnych – najlepiej w rozsądnej cenie. Wydajność i możliwości komputera zależą przede wszystkim od jego mózgu, czyli procesora.

Czytaj więcej »Szybkie i wydajne komputery pod strzechy? Tak, dzięki nowym procesorom Intel Core i7 i Intel Core i5

Technologia NVIDIA SLI licencjonowana dla platform INTEL CORE I7 i Core i5

Firmy Intel, ASUS, EVGA, Gigabyte i MSI zaoferują  płyty główne dla Core i7 i Core i5 z pełną  obsługą technologii wielu procesorów graficznych NVIDIA SLI.  NVIDIA Corporation poinformowała, że Intel Corporation oraz inni wiodący producenci płyt głównych, w tym firmy ASUS, EVGA, Gigabyte i MSI, licencjonowały technologię NVIDIA® SLI®  w celu zaimplementowania jej w płytach głównych z chipsetem Intel® P55 Express, przeznaczonych dla nadchodzących procesorów Intel® Core™ i7 oraz i5, obsadzanych w gnieździe LGA1156. Czytaj więcej »Technologia NVIDIA SLI licencjonowana dla platform INTEL CORE I7 i Core i5

Światowa, e-sportowa Liga Mistrzów w Polsce

Największa w Polsce liga graczy e-sportowych Electronic Sport League rozpoczyna rozgrywki pierwszego sezonu ESL Pro Series z nowym sponsorem – firmą Intel. Jest to milowy krok w stronę rozwoju sportów elektronicznych. Rozgrywki pierwszego sezonu będą się toczyć w dyscyplinach Counter–Strike i America’s Army a zawodnicy rywalizują o 40.000 złotych w gotówce. Start ligi w październiku br, finał w lutym 2009r.
Czytaj więcej »Światowa, e-sportowa Liga Mistrzów w Polsce

SLI dostępne na high-endowych płytach głównych Intela

11 lutego 2009 NVIDIA ogłosiła, że firma Intel licencjonowała technologię NVIDIA® SLI™ dla płyty głównej Intel® DX58SO przeznaczonej dla procesorów Intel Core i7. W rezultacie klienci z płytami głównymi bazującymi na chipie Intel X58 i procesorach Core i7, mogą wyposażyć swoje komputery w dowolną kombinację GPU GeForce® od NVIDIA, w tym w Quad SLI w celu uzyskania najwyżej jakości wrazeń wizualnych.
Czytaj więcej »SLI dostępne na high-endowych płytach głównych Intela

Vobis Digital LX i7 965 Platinum – luksusowa platforma dla wymagających

W ofercie firmy Vobis – największego dystrybutora sprzętu komputerowego w Polsce, dostępny jest innowacyjny komputer – Vobis Digital LX i7 965 Platinum, wyposażony w najnowocześniejszy procesor – INTEL Core i7. Dzięki odpowiednio dobranym podzespołom to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie platform stacjonarnych na rynku, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających miłośników nowoczesnych rozwiązań.
Czytaj więcej »Vobis Digital LX i7 965 Platinum – luksusowa platforma dla wymagających