Inpro

Inpro sprzedało 85 proc. lokali w budynku A osiedla Chmielna Park

85% mieszkań oraz lokali usługowych w ukończonym budynku A inwestycji Chmielna Park znalazło swoich właścicieli. W aktualnej ofercie znajduje się już tylko 6 mieszkań i 3 lokale usługowe. Obecnie w trakcie budowy jest kolejny budynek B, w którym dostępnych jest jeszcze 71 mieszkań oraz 18 lokali użytkowych. Ukończenie tego etapu planowane jest na koniec października 2015 r.

Czytaj dalej »Inpro sprzedało 85 proc. lokali w budynku A osiedla Chmielna Park

2 Inpro

Specjalne oferty na Targach Mieszkań i Domów od Inpro

inproPodczas Targów Mieszkań i Domów w dniach 14 i 15 września br. W Gdańsku, będzie można skorzystać z ciekawych promocji przygotowanych przez Grupę Inpro. Okazyjną ofertą objęte są Osiedle Jabłoniowa, osiedle domów Wróbla Staw, City Park oraz najnowsza inwestycja Czwarty Żagiel. Jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów zaprezentuje swoją aktualną ofertę, w której obecnie jest ponad 400 mieszkań i domów.

Czytaj dalej »Specjalne oferty na Targach Mieszkań i Domów od Inpro

3 Inpro

Duże zainteresowanie osiedlami domów z oferty Inpro

inproInpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, posiada w swojej ofercie aktualnej osiedla domów rodzinnych o wyjątkowych i atrakcyjnych lokalizacjach oraz cenach. Ponad 60 proc. mieszkań z pierwszych etapów budowy osiedli Wróbla Staw Domy i Golf Park  jest już sprzedana. W ofercie pozostało jeszcze 31 domów. Kolejne 76 budynków z obydwu projektów już wkrótce zostanie wprowadzonych do sprzedaży.

Czytaj dalej »Duże zainteresowanie osiedlami domów z oferty Inpro

Inpro przekazuje mieszkania w budynku A osiedla City Park

inproInpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, uzyskał zgodę na użytkowanie pierwszego budynku w ramach osiedla City Park w Gdańsku. Obecnie trwają przekazania mieszkań w budynku A. Spośród 83 lokali zaprojektowanych w tym etapie 65% zostało już oddanych do użytkowania, a w aktualnej ofercie pozostało 5 ostatnich mieszkań.

Czytaj dalej »Inpro przekazuje mieszkania w budynku A osiedla City Park

Inpro otrzymało pozwolenie na użytkowanie inwestycji Kwartał Kamienic

4 InproInpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, otrzymał pozwolenie na użytkowanie prestiżowej inwestycji Kwartał Kamienic wybudowanej w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku. Rozpoczęto przekazywanie 46 sprzedanych apartamentów wykończonych pod klucz. Projekt Kwartału Kamienic został opracowany przez architekta prof. Antoniego Taraszkiewicza z Pracowni Projektowej FORT.

Czytaj dalej »Inpro otrzymało pozwolenie na użytkowanie inwestycji Kwartał Kamienic

Trio największych trójmiejskich deweloperów nawiązało współpracę z Morizon.pl

Fakt dynamicznego rozwoju serwisu Morizon.pl został doceniony przez trójmiejskich deweloperów. Grupa Inwestycyjna Hossa, INPRO S.A. oraz Euro Styl sp. z o.o. S.K.A – trzej najwięksi trójmiejscy deweloperzy zdecydowali się na podpisanie rocznych umów deweloperskich umożliwiających im efektywną publikację ofert w serwisie.

Czytaj dalej »Trio największych trójmiejskich deweloperów nawiązało współpracę z Morizon.pl