InPost Finanse

InPost Finanse uruchamia punkty kasowe w Urzędach Skarbowych

InPost Finanse – w oparciu o zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na działalność w charakterze krajowej instytucji płatniczej – uruchamia punkty kasowe w urzędach skarbowych. Spółka umożliwi dokonywanie wszystkich opłat skarbowych, m.in. z tytułu przyjmowania zobowiązań podatkowych oraz wydawania pozwoleń i koncesji. Tego typu usługi może świadczyć wyłącznie podmiot będący uprawnionym dostawcą usług płatniczych i posiadający zezwolenie KNF. Kooperacja z Urzędami Skarbowymi to kolejny etap rozszerzania usług finansowych firmy na terytorium Polski. Od kilku lat InPost Finanse proponuje swoim klientom bogatą ofertę produktową m.in. z zakresu: ubezpieczeń, dostarczania przekazów pieniężnych czy mobilnych płatności. Punkty kasowe spółki mają być docelowo uruchamiane nie tylko w urzędach skarbowych, ale również m.in. urzędach miast oraz gmin, a także zakładach gospodarowania nieruchomościami.

Pierwsze punkty kasowe zostały uruchomione w Zielonej Górze, gdzie InPost Finanse rozpoczął świadczenie usług w dwóch urzędach skarbowych. Spółka niedawno zwyciężyła także w konkursach ofert organizowanych przez Urzędy Skarbowe w Myszkowie oraz Lublińcu. InPost Finanse planuje również wprowadzanie podobnych punktów w kolejnych polskich miastach – aktualnie trwają postępowania przetargowe.Czytaj więcej »InPost Finanse uruchamia punkty kasowe w Urzędach Skarbowych

InPost Finanse doręcza renty i emerytury na Pomorzu

InPost Finanse – niezależny operator finansowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do Grupy Integer.pl – wygrał kolejny przetarg organizowany przez KRUS. Od października 2011 roku operator dostarcza renty i emerytury na Pomorzu. Współpraca z Oddziałem Regionalnym KRUS w Gdańsku i Placówką Terenową w Sztumie obejmuje doręczanie gotówkowych świadczeń pieniężnych na rzecz 16 000 odbiorców, zamieszkujących 89 pomorskich gmin. Szacowana wartość kontraktu wynosi 1,8 mln zł. Dzięki nowym umowom z podmiotami z sektora publicznego, przychody spółki będą rosły rok do roku o około 4 mln zł.

Czytaj więcej »InPost Finanse doręcza renty i emerytury na Pomorzu

InPost Finanse realizuje kontrakt za 1,3 mln zł na rzecz łódzkiego KRUSu

InPost Finanse – niezależny operator finansowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do Grupy Integer.pl – zgodnie ze strategią biznesową ukierunkowaną na poszerzanie grona strategicznych Klientów, podpisał kolejny, roczny kontrakt z placówką KRUS w Łodzi. Umowa obejmuje doręczanie gotówkowych świadczeń pieniężnych w obrębie województwa i jest kontynuacją dotychczasowej, udanej współpracy między instytucją a niezależnym operatorem. Szacowana wartość kontraktu wynosi 1,3 mln zł.

Czytaj więcej »InPost Finanse realizuje kontrakt za 1,3 mln zł na rzecz łódzkiego KRUSu