Przejdź do treści

InMobile

FreeM otwiera podwoje dla abonentów GaduAir

InMobile, spółka należącą do Grupy Integer.pl, będąca właścicielem telefonii komórkowej FreeM, zaoferowała specjalne promocje zachęcające abonentów GaduAir – operatora, który niedawno ogłosił zaprzestanie swojej działalności, do przeniesienia się do FreeM. Promocje dotyczą mobilnego Internetu. Do standardowej oferty 10 MB dziennie darmowego Internetu, z którego korzystać można w zamian za oglądanie reklam, FreeM dokłada 1GB do wykorzystania w ciągu 30 dni z dziennym limitem 100MB. Warunkiem jest aktywowanie startera FreeM i pobranie specjalnego kodu aktywującego promocje, który wysyłany jest na dotychczasowy numer GaduAir. Dodatkowo, jeżeli abonent przeniesie swój numer z sieci GaduAir do FreeM otrzyma jeszcze jeden dodatkowy 1GB.

Czytaj dalej »FreeM otwiera podwoje dla abonentów GaduAir

Abonenci FreeM mogą korzystać z darmowego dostępu do serwisów internetowych Grupy Gazeta.pl

Firma InMobile, właściciel wirtualnego operatora komórkowego CP Telecom i telefonii komórkowej FreeM, poinformowała o uruchomieniu dla abonentów sieci darmowego dostępu do najnowszych wiadomości i artykułów z mobilnych serwisów Grupy Gazeta.pl, takich jak: m.gazeta.pl, m.wyborcza.pl, m.wyborcza.biz, m.plotek.pl.

Czytaj dalej »Abonenci FreeM mogą korzystać z darmowego dostępu do serwisów internetowych Grupy Gazeta.pl

Lubimy FreeM’a

Firma Inmobile, właściciel wirtualnego operatora komórkowego CP Telecom i telefonii komórkowej FreeM poinformowała, że po tygodniu od rozpoczęcia testów sieci FreeM prawie 13.000 użytkowników Facebooka z całej Polski zostało fanami jej profilu, a ich liczba rożnie każdego dnia. Przynależność do grona fanów jest pierwszym krokiem na drodze do uzyskania darmowej karty FreeM umożliwiającej bezpłatne korzystanie z popularnych serwisów społecznościowych, komunikatorów i wybranych portali internetowych w zamian za emisję pełnoekranowych reklam na wyświetlaczach telefonów. Niezależnie od oferowanych obecnie darmowych serwisów internetowych, takich jak Facebook, Foursquare, Twitter, Wikipedia, Filweb.pl, Nokaut.pl, Eurosport.pl operator udostępnił kolejny darmowy serwis internetowy Sciaga.pl, kierowany do młodych ludzi i prowadzi testy szeregu nowych portali, które zostaną udostępnione użytkownikom w najbliższym czasie na podobnych zasadach.

Czytaj dalej »Lubimy FreeM’a

Lubimy FreeM’a

Firma Inmobile, właściciel wirtualnego operatora komórkowego CP Telecom i telefonii komórkowej FreeM poinformowała, że po tygodniu od rozpoczęcia testów sieci FreeM prawie 13.000 użytkowników Facebooka z całej Polski zostało fanami jej profilu, a ich liczba rożnie każdego dnia.

Czytaj dalej »Lubimy FreeM’a

Strategia rozwoju Integer.pl na lata 2010-2012

E-faktura multioperatorska, mobilne płatności, usługi oparte o technologie GSM oraz poczta hybrydowa – to kluczowe projekty Grupy Integer.pl, których realizacja planowana jest na lata 2010-2012. Łączna wartość inwestycji szacowana jest na 30 mln zł. Aktywna polityka biznesowa i dobre wyniki finansowe w I kwartale 2010 roku są zapowiedzią dynamicznego rozwoju Grupy w kolejnych latach.

Czytaj dalej »Strategia rozwoju Integer.pl na lata 2010-2012