Archiwa tagu: ING

Kto gotuje na Śląsku?

Pranie, sprzątanie, przygotowywanie posiłków, wychowywanie dzieci. Czy nadal jest to domeną kobiet? W jaki sposób dbają o dom mężczyźni? Jak na Śląsku wygląda podział domowych obowiązków?

Private banking w mediach

Bankowość prywatna jest w Polsce ciągle nową usługą  –  wynika z analizy doniesień medialnych, opracowanej przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Publikowane informacje mają w większości charakter ogólny, brak jest szczegółowej oferty. W prasie i Internecie odnotowano w 2009 roku blisko 3,5 tys. materiałów na temat bankowości prywatnej, z czego prawie 80% stanowiły informacje w sieci. Najaktywniejszy… Czytaj dalej »

Franczyza bankowa: 350 nowych placówek partnerskich

W 2009 roku franczyza bankowa rosła wolniej niż w poprzednich – wynika z badania firmy doradczej PROFIT system. W minionym roku przybyło blisko 350 placówek partnerskich wobec 580 rok wcześniej. Liczba placówek działających na licencji przekroczyła już 4 tysiące. Według zapowiedzi banków tym roku jest szansa na otwarcie nawet 700 kolejnych.

ING i OS3 skutecznie pocieszają Mikołaja

W pierwszym tygodniu po opublikowaniu www.mikolajniemaszans.pl serwis odnotował ponad 196 tys. wystrzelonych elfów. Przyłącz się do akcji pocieszania Mikołaja i wyślij bliskim elfa z życzeniami!