Przejdź do treści

Infovide-Matrix

Infovide-Matrix z kontraktem dla sądów apelacyjnych

Infovide-Matrix, wiodący dostawca usług doradczych i rozwiązań IT w Polsce, wspólnie
z Abile Sp. z o.o. realizuje usługi wsparcia w użytkowaniu systemu SAP ERP dla sądów Apelacyjnych, Okręgowych i Rejonowych. Umowy zawarto w wyniku wyboru najkorzystniejszych ofert w przetargach o zamówienie publiczne przeprowadzonych przez Sądy Apelacyjne we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu.Czytaj dalej »Infovide-Matrix z kontraktem dla sądów apelacyjnych

Nowa odsłona platformy R-Dealer dla Raiffeisen Bank Polska od Infovide-Matrix

Konsultanci Infovide-Matrix wdrożyli w Raiffeisen Bank Polska nową wersję walutowej platformy transakcyjnej R-Dealer. Przebudowaniu uległ interface użytkownika oraz wprowadzono kilka nowych zaawansowanych funkcji transakcyjnych. W ramach projektu unowocześniono także system wspierający pracowników Banku w realizacji sprzedaży produktów finansowych przez kanał telefoniczny.

Czytaj dalej »Nowa odsłona platformy R-Dealer dla Raiffeisen Bank Polska od Infovide-Matrix

Infovide-Matrix dla PNiG Kraków Sp. z o.o.

Spółka Infovide-Matrix SA, wiodący dostawca usług doradczych i rozwiązań IT w Polsce, zrealizowała projekt wdrożenia SAP ERP dla krakowskiej firmy Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków Sp. z o.o. (PNiG Kraków Sp. z o.o.) , należącej do Grupy Kapitałowej PGNiG SA. Projekt obejmował zarówno Polskę, jak również wybrane zagraniczne placówki PNiG Kraków Sp. z o.o.

Czytaj dalej »Infovide-Matrix dla PNiG Kraków Sp. z o.o.

Jacek Królik i Jan Maciejewicz w Radzie Nadzorczej Infovide-Matrix

Jacek Królik, jeden ze współzałożycieli i głównych udziałowców Infovide-Matrix, wieloletni wiceprezes spółki, został powołany do Rady Nadzorczej Infovide-Matrix. Jednocześnie, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do Rady Nadzorczej spółki dołączył Jan Maciejewicz, pełniący funkcję prezesa Infovide-Matrix do końca 2011 roku.

Czytaj dalej »Jacek Królik i Jan Maciejewicz w Radzie Nadzorczej Infovide-Matrix

Infovide-Matrix: zmiany w zarządzie spółki

Jacek Królik, jeden ze współzałożycieli i głównych udziałowców Infovide-Matrix, wieloletni wiceprezes spółki, złożył rezygnację z funkcji w zarządzie spółki z dniem 12 stycznia 2012 i będzie ubiegał się o powołanie do Rady Nadzorczej Infovide-Matrix. Pozostaje jednym z głównych udziałowców spółki i zamierza nadal aktywnie działać na rzecz wzrostu wartości spółki. Zmiana jest związana z zakończeniem procesu transformacji Infovide-Matrix.

Czytaj dalej »Infovide-Matrix: zmiany w zarządzie spółki

Zmiany w zarządzie Infovide-Matrix SA

Z początkiem roku 2012 stanowisko prezesa zarządu Infovide-Matrix SA obejmie Borys Stokalski, współzałożyciel i jeden z głównych udziałowców spółki, prezes zarządu Infovide w latach 1997-2006, obecnie wiceprezes. Jan Maciejewicz – aktualnie prezes, złożył rezygnację z funkcji  w zarządzie Infovide-Matrix z dniem 31 grudnia 2011 i zamierza kontynuować pracę na rzecz spółki jako członek rady nadzorczej. Nowa struktura władz związana jest z zakończeniem procesu transformacji Infovide-Matrix.

Czytaj dalej »Zmiany w zarządzie Infovide-Matrix SA