INFORNEXT.pl

Infornext.pl uruchamia nowy wortal medyczny i kontynuuje inwestycje w tematykę zdrowotną

Spółka INFORNEXT.pl tydzień po przejęciu najpopularniejszego w Polsce forum medycznego Commed.pl uruchomiła nowy wortal medyczny. Zdrowie.wieszjak.pl jest trzecim serwisem w portfolio spółki, po Commed.pl i Rynekmedyczny.pl poświęconym zdrowiu i tematyce medycznej. Spółka rozpoczęła również prace nad integracją swoich serwisów z tej kategorii. Celem Infornext.pl jest zajęcie pozycji w ścisłej czołówce w kategorii „Zdrowie i medycyna”.

Czytaj więcej »Infornext.pl uruchamia nowy wortal medyczny i kontynuuje inwestycje w tematykę zdrowotną

Infornext.pl uruchomił wortal tematyczny z poradami dotyczącymi domu

Portal powstał z myślą o tych, którzy budują, remontują i urządzają dom lub mieszkanie. Pod adresem dom.wieszjak.pl na internautów czekają liczne porady uporządkowane w sześciu grupach tematycznych: „Rynek nieruchomości”, „Dom i prawo”, „Finanse”, „Budowa i remont”, „Wnętrza” oraz „ Ogród i kwiaty”.

Czytaj więcej »Infornext.pl uruchomił wortal tematyczny z poradami dotyczącymi domu

Tadeusz Murgrabia w zarządzie internetowej spółki Infornext.pl

Spółka INFORNEXT.pl (Grupa INFOR PL) w związku z dynamicznym rozwojem i ambitnymi planami akwizycyjnymi, rozszerza skład zarządu. Od 15 października do Zarządu dołączył Tadeusz Murgrabia, który objął stanowisko Członka Zarządu, Dyrektora Finansowego. Będzie odpowiadał m.in. za finanse spółki oraz działalność akwizycyjną.

Czytaj więcej »Tadeusz Murgrabia w zarządzie internetowej spółki Infornext.pl

Wirtualna Anna doradza na stronie Infornext.pl

Na witrynie Infornext.pl użytkowników wita wirtualna postać o imieniu Anna. Sympatyczna blondynka została stworzona przez firmę Stanusch Technologies. Anna jest twarzą biura reklamy Infornext.pl, oferującego kampanie na portalach GazetaPrawna.pl, Infor.pl, Prawnik.pl oraz WieszJak.pl. Zadaniem postaci jest pomoc odwiedzającym w uzyskaniu interesujących ich informacji.
Czytaj więcej »Wirtualna Anna doradza na stronie Infornext.pl