Archiwa tagu: INFOR Ekspert

Już 69 firm chce być przyjaznych mamom

Już 69 firm z całej Polski zgłosiło się do konkursu „Mama w pracy” organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja! Plebiscyt ma na celu wyróżnienie pracodawców, którzy reprezentują najbardziej przyjazne postawy wobec pracujących mam. Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem mogą przesyłać zgłoszenia do końca lutego 2010.

Numer specjalny nowego miesięcznika „Sposób na Płace” dostępny bezpłatnie

Ukazał się pierwszy, okazowy numer nowego miesięcznika „Sposób na Płace” spółki INFOR Ekspert. Wydanie specjalne zostało wysłane do wybranej grupy Klientów spółki. W ramach promocji wszyscy zainteresowani mogą ten numer zamówić bezpłatnie kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 0-801 626 666. Każdy może też przeczytać go w wydaniu internetowym pod adresem: www.snp.infor.pl

Księgowi z forum INFOR-u organizują spotkania

W ostatni weekend wakacji w Nowych Olszynach spotkali się uczestnicy forum serwisu Księgowość.infor.pl (www.ksiegowosc.infor.pl). Spotkanie rozpoczęło się w piątek 28 sierpnia i trwało do niedzieli 30 sierpnia. Wzięło w nim udział 9 najbardziej aktywnych forumowiczów i 3 przedstawicieli INFOR Ekspert Sp. z o.o.

Biżuteria Kruka dla czytelników prasy fachowej INFOR Ekspert Sp. z o.o.

INFOR Ekspert Sp. z o.o. – wydawca m.in. „Personelu i zarządzania” czy „MONITORA księgowego” – zakończył właśnie prace nad przygotowaniem wrześniowej kampanii marketingowej promującej ofertę na 2010 rok. Spółka należy do Holdingu INFOR PL S.A. , który ponad 20 lat jest liderem na rynku informacji profesjonalnej w Polsce.