Archiwa tagu: Infor Biznes

Spółka INFOR Biznes otrzymała zgodę UOKiK na przejęcie Dziennika i Dziennika.pl

We wtorek 4 sierpnia UOKiK wydał zgodę na przejęcie przez spółkę INFOR Biznes (grupa kapitałowa INFOR PL S.A.) wydawania Dziennika Polska, Europa, Świat i serwisu Dziennik.pl. INFOR Biznes będzie wydawać Dziennik od 17 sierpnia tego roku. Wiąże się to z przejściem do INFOR Biznes pracowników Dziennika i Dziennika.pl.

Zmiany w kierownictwie redakcji Dziennika i Newsweeka

W redakcji DZIENNIKA i tygodnika Newsweek Polska nastąpiły zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych. Robert Krasowski zrezygnował z funkcji redaktora naczelnego DZIENNIKA. Pracami redakcji od dziś kieruje Michał Kobosko, dotychczasowy redaktor naczelny Newsweeka. Michał Kobosko zostanie także redaktorem naczelnym Gazety Prawnej pod warunkiem otrzymania zgody UOKiK na transakcję połączenia tytułu z DZIENNIKIEM.

Nowy dyrektor ds. e-biznesu Infor Biznes

Rafał Staszkiewicz od stycznia br. objął stanowisko dyrektora ds. e-biznesu w spółce Infor Biznes, wydawcy Gazety Prawnej. Jest to nowe stanowisko w strukturze spółki. Stankiewicz jest odpowiedzialny za strategiczny rozwój e-biznesu, zarządzanie projektami internetowymi m.in. w portalach gazetaprawna.pl i forsal.pl, a także inwestycje w nowe projekty.