infoklik.eu

„Wyklikaj” sobie to, czego szukasz

Uruchomiony pod koniec ubiegłego roku dzięki unijnej dotacji z PARP-u, innowacyjny portal infoklik.eu z założenia miał wspierać głównie przedsiębiorców, wspomagając ich w poszukiwaniu kontrahentów. Ale… infoklik.eu to także skuteczne narzędzie, z którego może korzystać w zasadzie każdy z nas. Wystarczy się zarejestrować i wypełnić nieskomplikowany formularz dedykowany kupującym.

Czytaj dalej »„Wyklikaj” sobie to, czego szukasz

Infoklik.eu – jak to jest zrobione?

Oto hipotetyczna sytuacja: firma X potrzebuje kostkę brukową, w wyjątkowo nietypowym rozmiarze. Zakładając, że określony producent oferuje taki towar, ale ze względu na jego niszowy, a zarazem niezbyt popularny charakter, specjalne tego faktu nie popularyzuje, musi upłynąć kilka, a czasami nawet kilkanaście dni zanim przedsiębiorca znajdzie tego producenta i dojdzie do transakcji.

Czytaj dalej »Infoklik.eu – jak to jest zrobione?

Dzięki sieci da się zarobić

Dziś interesy robi się „w” i przy pomocy internetu. Trudno wręcz oprzeć się wrażeniu, że „sprawcą” najbardziej spektakularnej biznesowej rewolucji ostatnich lat jest cyber sieć, która szczelnie oplotła niemal każdy aspekt codzienności, również tej zawodowej. Właściwie odruchowo sięgamy więc do wyszukiwarki, która służy nam za swoisty słup ogłoszeniowy i encyklopedię w jednym.

Czytaj dalej »Dzięki sieci da się zarobić

Internetowy serwis przetargowy z hostingiem Hostersów

Hostersi zapewniają hosting dedykowany wraz z opieką administracyjną internetowemu serwisowi przetargowemu infoklik.eu. Jest to portal, który znacznie ułatwia i przyśpiesza realizację transakcji kupna i sprzedaży, gdyż cały proces odbywa się drogą elektroniczną i jest w pełni zautomatyzowany. Narzędzie powstało przy wsparciu finansowym Funduszu Europejskiego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Czytaj dalej »Internetowy serwis przetargowy z hostingiem Hostersów