Infinity

Facebook, mikroblogi i cała reszta… jak działają i jak je wykorzystać w komunikacji marketingowej?

Social Media to buzzword. W internecie nastąpił przełom, który ma bardzo daleko idące konsekwencje. A jaki ma to wpływ na korporacje i biznesy? Czy reguły rządzące tradycyjnymi mediami można przenieść do świata mediów społecznościowych? Jak skutecznie działać w otoczeniu, w którym konsument ma coraz większą kontrolę i wpływ? Czy fascynacja social media to tylko chwilowa moda, czy może coś, co trwale zmieni sposób komunikacji marki?Czytaj więcej »Facebook, mikroblogi i cała reszta… jak działają i jak je wykorzystać w komunikacji marketingowej?

Ponad 200 tysięcy odsłon świątecznej strony Citi Handlowy www.zablysnijnaswieta.pl

W zaledwie kilkanaście dni serwis www.zablysnijnaswieta.pl zdobył prawie 45 tys. użytkowników. Stronę ze świątecznym konkursem Citi Handlowy odwiedzono już ponad 200 tysięcy razy, a o tytuł najbardziej „błyszczącej” animacji świątecznej walczy już 1429 prac. Konkursowe animacje na www.zablysnijnaswieta.pl internauci mogą zamieszczać do 31. grudnia 2009 roku.Czytaj więcej »Ponad 200 tysięcy odsłon świątecznej strony Citi Handlowy www.zablysnijnaswieta.pl

iBOX – ekstremalnie muzyczna oferta

Żyjemy szybko, czasami nawet ekstremalnie. Nie celebrujemy poszczególnych czynności, a raczej stawiamy na wielozadaniowość. Nic wiec dziwnego, że często chcemy słuchać wiadomości podczas joggingu, oglądać film na siłowni czy nurkować przy dźwiękach ulubionej muzyki. Odpowiednie dźwięki uspokajają, poprawiają humor i samopoczucie lub wyzwalają dodatkową energię.

Czytaj więcej »iBOX – ekstremalnie muzyczna oferta