Archiwa tagu: Infinity

Facebook, mikroblogi i cała reszta… jak działają i jak je wykorzystać w komunikacji marketingowej?

Social Media to buzzword. W internecie nastąpił przełom, który ma bardzo daleko idące konsekwencje. A jaki ma to wpływ na korporacje i biznesy? Czy reguły rządzące tradycyjnymi mediami można przenieść do świata mediów społecznościowych? Jak skutecznie działać w otoczeniu, w którym konsument ma coraz większą kontrolę i wpływ? Czy fascynacja social media to tylko chwilowa… Czytaj dalej »

Ponad 200 tysięcy odsłon świątecznej strony Citi Handlowy www.zablysnijnaswieta.pl

W zaledwie kilkanaście dni serwis www.zablysnijnaswieta.pl zdobył prawie 45 tys. użytkowników. Stronę ze świątecznym konkursem Citi Handlowy odwiedzono już ponad 200 tysięcy razy, a o tytuł najbardziej „błyszczącej” animacji świątecznej walczy już 1429 prac. Konkursowe animacje na www.zablysnijnaswieta.pl internauci mogą zamieszczać do 31. grudnia 2009 roku.

iBOX – ekstremalnie muzyczna oferta

Żyjemy szybko, czasami nawet ekstremalnie. Nie celebrujemy poszczególnych czynności, a raczej stawiamy na wielozadaniowość. Nic wiec dziwnego, że często chcemy słuchać wiadomości podczas joggingu, oglądać film na siłowni czy nurkować przy dźwiękach ulubionej muzyki. Odpowiednie dźwięki uspokajają, poprawiają humor i samopoczucie lub wyzwalają dodatkową energię.