Przejdź do treści

Infinity Group

Dropss to marka aktywnych i niezależnych internautów

Wprowadzona przez Netię na polski rynek dwa tygodnie temu zupełnie nowa marka Dropss, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony użytkowników oraz w widoczny sposób wyróżniła się na rynku marketingowym także nieszablonowym sposobem komunikacji.

Koncepcję nowej marki Dropss przygotowała agencja Fenomem (brand, kreacje, media społecznościowe), za planowanie i zakup mediów odpowiada Value Media, natomiast portal internetowy www.Dropss.pl realizuje Infinity Group.Czytaj dalej »Dropss to marka aktywnych i niezależnych internautów

Foorni.pl – wyszukuje, inspiruje i pomaga w urządzaniu wnętrz

Foorni.pl to platforma internetowa, służąca wszystkim tym, którzy interesują się – profesjonalnie lub hobbystycznie – tematyką aranżacji i wystroju wnętrz. W ramach platformy dostępna jest obszerna baza gotowych projektów („Inspiracje”), a także elementów wyposażenia („Produkty”). Działy zawierają ponad 9 tysięcy zdjęć, prezentujących wnętrza i przedmioty w zróżnicowanym stylu, standardzie i cenach – i wciąż są rozbudowywane.

Czytaj dalej »Foorni.pl – wyszukuje, inspiruje i pomaga w urządzaniu wnętrz

Infinity Group przedstawia PortPublish.com – pierwszą w Polsce platformę self-publishingową

W grudniu 2011 agencja Infinity Group uruchomiła pierwszą polską platformę self-publishingową – czyli umożliwiającą autorom samodzielne wydawanie, promocję i sprzedaż książek, bez udziału wydawnictwa. Jest ona wspólnym dziełem grupy pasjonatów, którzy wpadli na pomysł wypełnienia tej luki na rodzimym rynku książkowym i zdobyli środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – oraz zespołu Infinity Group, który ideę przekuł w serwis PortPublish.com.

Czytaj dalej »Infinity Group przedstawia PortPublish.com – pierwszą w Polsce platformę self-publishingową

Meritum Bank wprowadza karty kredytowe i debetowe

Meritum Bank wprowadza do swojej oferty produkty kartowe. W pierwszym kroku zaoferuje klientom indywidualnym kartę kredytową, a następnie, wraz z uruchomieniem e-bankingu, karty debetowe dla klientów indywidualnych oraz dla małych i średnich firm. Bank uruchomił także nowy serwis internetowy, który już niebawem zostanie uzupełniony o serwis transakcyjny.Czytaj dalej »Meritum Bank wprowadza karty kredytowe i debetowe