Tag Archives: Infinity Group

Dropss to marka aktywnych i niezależnych internautów

Wprowadzona przez Netię na polski rynek dwa tygodnie temu zupełnie nowa marka Dropss, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony użytkowników oraz w widoczny sposób wyróżniła się na rynku marketingowym także nieszablonowym sposobem komunikacji. Koncepcję nowej marki Dropss przygotowała agencja Fenomem (brand, kreacje, media społecznościowe), za planowanie i zakup mediów odpowiada Value Media, natomiast… Read More »

Foorni.pl – wyszukuje, inspiruje i pomaga w urządzaniu wnętrz

Foorni.pl to platforma internetowa, służąca wszystkim tym, którzy interesują się – profesjonalnie lub hobbystycznie – tematyką aranżacji i wystroju wnętrz. W ramach platformy dostępna jest obszerna baza gotowych projektów („Inspiracje”), a także elementów wyposażenia („Produkty”). Działy zawierają ponad 9 tysięcy zdjęć, prezentujących wnętrza i przedmioty w zróżnicowanym stylu, standardzie i cenach – i wciąż są rozbudowywane.

BNP Paribas Fortis dobroczynnie na Facebooku

Od początku września użytkownicy Facebooka mogą jednym kliknięciem pomóc podopiecznym świetlic środowiskowych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Łodzi, Krakowa, Szczecina lub Wrocławia. „Pomóż przez klik!” to już druga aplikacja, jaką BNP Paribas Fortis uruchomił w serwisie.

Meritum Bank wprowadza karty kredytowe i debetowe

Meritum Bank wprowadza do swojej oferty produkty kartowe. W pierwszym kroku zaoferuje klientom indywidualnym kartę kredytową, a następnie, wraz z uruchomieniem e-bankingu, karty debetowe dla klientów indywidualnych oraz dla małych i średnich firm. Bank uruchomił także nowy serwis internetowy, który już niebawem zostanie uzupełniony o serwis transakcyjny.