Indigo

Drogi planowane i w budowie po raz pierwszy na internetowych mapach Polski

Serwis Targeo.pl opublikował nowe mapy internetowe Polski zawierające ponad 3 600 km odcinków dróg znajdujących się w budowie lub w fazie planowania. Po raz pierwszy w Polsce wszyscy zainteresowani kupnem działek, budową domu czy nowymi trasami, mogą łatwo sprawdzić planowaną infrastrukturę drogową i uwzględnić ją w podejmowanych decyzjach.

Czytaj więcej »Drogi planowane i w budowie po raz pierwszy na internetowych mapach Polski

Omijamy korki z Targeo.pl

Korki na drogach to uciążliwość, której doświadczył każdy nas. Stoimy w nich jadąc do pracy, wracając z pracy, wyjeżdżając na weekend i wracając z wakacji. A może wystarczy trochę zmienić swoją zwykła trasę? Albo wyjechać pół godziny wcześniej żeby uniknąć największych utrudnień? Na te i wiele innych pytań można od dziś znaleźć odpowiedź w serwisie mapowym Targeo.pl.Czytaj więcej »Omijamy korki z Targeo.pl

Korki pod kontrolą

Już od dziś, informacje o bieżących utrudnieniach na polskich drogach są w zasięgu ręki każdego kierowcy. Serwis opracowany we współpracy z Targeo.pl jest już dostępny na stronach internetowych Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Czytaj więcej »Korki pod kontrolą

Targeo.pl i Polskie Radio uruchamiają nowatorski system informacji o utrudnieniach w ruchu drogowym

Polskie Radio we współpracy z Targeo.pl uruchomiło projekt „Kierowca Zaufania” mający na celu zbudowanie nowej jakości informacji drogowych udostępnianych kierowcom. Dzięki wyposażeniu newsroomu Polskiego Radia w dedykowany sprzęt i specjalistyczne oprogramowanie dostarczone przez Targeo.pl możliwe jest szybkie przetwarzanie spływających do studia informacji drogowych.
Czytaj więcej »Targeo.pl i Polskie Radio uruchamiają nowatorski system informacji o utrudnieniach w ruchu drogowym