Archiwa tagu: Indigo

Drogi planowane i w budowie po raz pierwszy na internetowych mapach Polski

Serwis Targeo.pl opublikował nowe mapy internetowe Polski zawierające ponad 3 600 km odcinków dróg znajdujących się w budowie lub w fazie planowania. Po raz pierwszy w Polsce wszyscy zainteresowani kupnem działek, budową domu czy nowymi trasami, mogą łatwo sprawdzić planowaną infrastrukturę drogową i uwzględnić ją w podejmowanych decyzjach.

Największe zamówienie w historii lotnictwa komercyjnego – Indyjskie linie lotnicze IndiGo podpisały porozumienie w sprawie zakupu 180 samolotów Airbus A320

Największy niskokosztowy przewoźnik Indii, IndiGo podpisał porozumienie w sprawie zakupu 180 eko-wydajnych Airbusów A320, w tym 150 modeli z paliwooszczędnej serii A320neo i 30 samolotów A320.To największe dotychczas zamówienie na duże odrzutowce w historii lotnictwa komercyjnego. IndiGo jest pierwszym klientem Airbusa na model A320neo. Wybór silnika zostanie ogłoszony przez linię w późniejszym terminie. Samolot A320neo,… Czytaj dalej »

Omijamy korki z Targeo.pl

Korki na drogach to uciążliwość, której doświadczył każdy nas. Stoimy w nich jadąc do pracy, wracając z pracy, wyjeżdżając na weekend i wracając z wakacji. A może wystarczy trochę zmienić swoją zwykła trasę? Albo wyjechać pół godziny wcześniej żeby uniknąć największych utrudnień? Na te i wiele innych pytań można od dziś znaleźć odpowiedź w serwisie… Czytaj dalej »

Targeo.pl i Polskie Radio uruchamiają nowatorski system informacji o utrudnieniach w ruchu drogowym

Polskie Radio we współpracy z Targeo.pl uruchomiło projekt „Kierowca Zaufania” mający na celu zbudowanie nowej jakości informacji drogowych udostępnianych kierowcom. Dzięki wyposażeniu newsroomu Polskiego Radia w dedykowany sprzęt i specjalistyczne oprogramowanie dostarczone przez Targeo.pl możliwe jest szybkie przetwarzanie spływających do studia informacji drogowych.