Archiwa tagu: Inca Play

Październik w Inca Play

Rok szkolny już na dobre się rozpoczął, a i z domowych obowiązków nikt nie zwalnia. Jakże potrzebną chwilę na odpoczynek i twórczą zabawę w gronie rówieśników nowo upieczeni uczniowie znajdą w Inca Play. W tym miesiącu Plac Zabaw przygotował coś dla miłośników kreskówek, nie zabraknie też wesołej imprezy z okazji Halloween.

Wrzesień z Inca Play

Lada dzień zadzwoni pierwszy dzwonek i wszystkie dzieci powrócą do swoich szkolnych ławek. Chcąc umilić wszystkim swoim małym gościom pożegnanie z beztroskimi wakacjami, park zabaw Inca Play w CH Blue City przygotował na wrzesień mnóstwo rodzinnych atrakcji.

Bajkowy lipiec w Inca Play

Wizyta w magicznej Wiosce Smerfów czy Małym ZOO? A może jedno i drugie?! W Inca Play w CH Blue City to możliwe. W ramach „Lata w mieście” plac zabaw organizuje dla maluchów także opiekę dzienną i zaprasza do zabawy grupy zorganizowane.

Karnawał z Egurrola Dance Kids

Kto jeszcze nie bawił się w tym roku na karnawałowym balu, nie może przegapić Wielkiego Balu Karnawałowego, organizowanego przez szkołę tańca Egurrola Dance Kids. Do wygibasów w rytm największych przebojów zaprasza dzieci w dwóch przedziałach wiekowych: od 3 do 6 lat oraz od 7 do 11.

Luty w Inca Play

Choć ferie już za nami, Inca Play ani myśli kończyć zimową zabawę. W najbliższych planach między innymi walentynkowa impreza dla dzieci i rodziców oraz wyprawa na tropikalną wyspę.

Pożegnanie ferii z Inca Play

Zimowa laba dobiega kresu, nieuchronnie zbliża się rozpoczęcie kolejnego szkolnego semestru. Chcąc chociaż na chwilę przedłużyć ten czas beztroskiej zabawy, Inca Play postanowiła w ostatni weekend stycznia w rytmie karnawałowych przebojów umilić wszystkim końcówkę ferii.

Znani lubią Inca Play

Ostatnio w Inca Play w Blue City coraz częściej można spotkać osoby znane z telewizji, ekranów kin czy kolorowych gazet. W nieskrępowanej atmosferze, gwiazdy bawią się ze swoimi pociechami w labiryntach przygód, pełnych tajemniczych przejść czy zakamarków, albo podziwiają ich wyczyny na pirackim statku

Nowe salki w Inca Play

Dzięki profesjonalnie przygotowanym salkom urodzinowym mali goście przenoszą się w świat bajek, uśmiechu i magii. Każda salka to inna przygoda. Od września w Inca Play w CH Blue City kuszą dwie nowe: indiańska i jurajska.

Wrzesień w Inca Play

Nadszedł czas powrotu do szkoły. Z tej okazji plac zabaw Inca Play zaprasza wszystkie dzieci na powakacyjne szaleństwo! We wrześniu na placu zabaw pojawią się Magiczny Elf Szczudlarz oraz Kolorowy Clown Mimello! Będą tańce w rytmach Incowego Minidisco, śpiew i zabawa do utraty tchu.