Przejdź do treści

Inca Play

1 Inca Play

Październik w Inca Play

blue-cityRok szkolny już na dobre się rozpoczął, a i z domowych obowiązków nikt nie zwalnia. Jakże potrzebną chwilę na odpoczynek i twórczą zabawę w gronie rówieśników nowo upieczeni uczniowie znajdą w Inca Play. W tym miesiącu Plac Zabaw przygotował coś dla miłośników kreskówek, nie zabraknie też wesołej imprezy z okazji Halloween.

Czytaj dalej »Październik w Inca Play

Wrzesień z Inca Play

Lada dzień zadzwoni pierwszy dzwonek i wszystkie dzieci powrócą do swoich szkolnych ławek. Chcąc umilić wszystkim swoim małym gościom pożegnanie z beztroskimi wakacjami, park zabaw Inca Play w CH Blue City przygotował na wrzesień mnóstwo rodzinnych atrakcji.

Czytaj dalej »Wrzesień z Inca Play

Znani lubią Inca Play

Ostatnio w Inca Play w Blue City coraz częściej można spotkać osoby znane z telewizji, ekranów kin czy kolorowych gazet. W nieskrępowanej atmosferze, gwiazdy bawią się ze swoimi pociechami w labiryntach przygód, pełnych tajemniczych przejść czy zakamarków, albo podziwiają ich wyczyny na pirackim statku

Czytaj dalej »Znani lubią Inca Play

Wrzesień w Inca Play

Nadszedł czas powrotu do szkoły. Z tej okazji plac zabaw Inca Play zaprasza wszystkie dzieci na powakacyjne szaleństwo! We wrześniu na placu zabaw pojawią się Magiczny Elf Szczudlarz oraz Kolorowy Clown Mimello! Będą tańce w rytmach Incowego Minidisco, śpiew i zabawa do utraty tchu.

Czytaj dalej »Wrzesień w Inca Play