Impel

Prezes dużej firmy w rozmowie z Money.pl: To rząd zmusza do zatrudniania na czarno

Atrakcyjne ceny dla klientów, ale kosztem niskich płac dla pracowników, umów zlecenie zamiast etatów, czy wręcz pracy na czarno. Tak wygląda sektor zamówień publicznych w Polsce. Szef największej w kraju firmy zajmującej się głównie ochroną i sprzątaniem, w rozmowie z Money.pl po raz pierwszy zdradza, jak wygląda ten biznes od kuchni i kto za to odpowiada.

Czytaj więcej »Prezes dużej firmy w rozmowie z Money.pl: To rząd zmusza do zatrudniania na czarno

Jak znaleźć pracę na wakacje?

Wakacje to dla wielu młodych ludzi czas szukania pracy, która umożliwi zdobycie zawodowego doświadczenia i podreperowania studenckiego budżetu. Aby szybko znaleźć pracę warto skorzystać z pomocy agencji pracy tymczasowych, które dysponują bogatą bazą ofert i dzięki temu mogą zaproponować kandydatowi pracę zgodną z jego kwalifikacjami i oczekiwaniami.

Czytaj więcej »Jak znaleźć pracę na wakacje?

Impel konsoliduje działalność logistyczną

Impel Rental – spółka z Grupy Impel nabyła 51 % udziałów firmy Agrobud BHP SA – specjalizującej się w produkcji i dystrybucji odzieży roboczej i ochronnej oraz dystrybucji artykułów bhp. Akwizycja została sfinansowana ze środków własnych Impela. Przychody nowo pozyskanego podmiotu w roku 2010, z tytułu sprzedaży artykułów BHP szacuje się na poziomie 34 mln zł.

Czytaj więcej »Impel konsoliduje działalność logistyczną

Konferencja „POLSKA 2030 A EUROPA”

W środę, 25 listopada 2009 r. o godz. 10.00 w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się konferencja „POLSKA 2030 A EUROPA”. W trakcie uroczystości Prezydent Konfederacji Andrzej Malinowski wręczył Ministrowi Michałowi Boniemu Zieloną Księgę. Dokument powstał w wyniku dyskusji pomiędzy środowiskiem naukowym a Pracodawcami. Spotykali się oni na dziesięciu regionalnych debatach, podczas których rozmawiali o rządowym raporcie „Polska 2030. Wyzwania rozwojowe”.  Czytaj więcej »Konferencja „POLSKA 2030 A EUROPA”

Impel Cleaning posprząta 1,5 tys. lokalizacji

Spółka Impel Cleaning, należąca do Grupy Impel, lider w branży usług porządkowo – czystościowych, podpisała kontrakty z Zarządem Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu oraz z Kredyt Bankiem. Łączna, szacunkowa wartość umów zawartych odpowiednio na okres 1,5 roku oraz 3 lata wynosi 14 milionów zł. W sumie usługa będzie realizowana w 1,5 tysiąca lokalizacji.  Czytaj więcej »Impel Cleaning posprząta 1,5 tys. lokalizacji