Archiwa tagu: Impel

Jak znaleźć pracę na wakacje?

Wakacje to dla wielu młodych ludzi czas szukania pracy, która umożliwi zdobycie zawodowego doświadczenia i podreperowania studenckiego budżetu. Aby szybko znaleźć pracę warto skorzystać z pomocy agencji pracy tymczasowych, które dysponują bogatą bazą ofert i dzięki temu mogą zaproponować kandydatowi pracę zgodną z jego kwalifikacjami i oczekiwaniami.

Impel konsoliduje działalność logistyczną

Impel Rental – spółka z Grupy Impel nabyła 51 % udziałów firmy Agrobud BHP SA – specjalizującej się w produkcji i dystrybucji odzieży roboczej i ochronnej oraz dystrybucji artykułów bhp. Akwizycja została sfinansowana ze środków własnych Impela. Przychody nowo pozyskanego podmiotu w roku 2010, z tytułu sprzedaży artykułów BHP szacuje się na poziomie 34 mln zł.

Realistyczne środowisko testowe dzięki rozwiązaniu GAVDI Replicator

Każda zmiana w systemie SAP HCM wymaga uprzedniego przetestowania w celu wyeliminowania potencjalnych błędów. GAVDI z myślą o procesach zachodzących w środowisku testowym i deweloperskim oferuje autorskie rozwiązanie pod nazwą Replicator, wspierające proces tworzenia realistycznego środowiska testowego.

Konferencja „POLSKA 2030 A EUROPA”

W środę, 25 listopada 2009 r. o godz. 10.00 w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się konferencja „POLSKA 2030 A EUROPA”. W trakcie uroczystości Prezydent Konfederacji Andrzej Malinowski wręczył Ministrowi Michałowi Boniemu Zieloną Księgę. Dokument powstał w wyniku dyskusji pomiędzy środowiskiem naukowym a Pracodawcami. Spotykali się oni na dziesięciu regionalnych debatach, podczas których rozmawiali o… Czytaj dalej »

Impel Cleaning posprząta 1,5 tys. lokalizacji

Spółka Impel Cleaning, należąca do Grupy Impel, lider w branży usług porządkowo – czystościowych, podpisała kontrakty z Zarządem Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu oraz z Kredyt Bankiem. Łączna, szacunkowa wartość umów zawartych odpowiednio na okres 1,5 roku oraz 3 lata wynosi 14 milionów zł. W sumie usługa będzie realizowana w 1,5 tysiąca lokalizacji.