Archiwa tagu: iMed24

Aplikacje jutra

Jesteśmy konsumentami informacji. Każdego dnia docierają do nas nowe, świeże treści. Część z nich jest nieistotna, część może być przydatna, na inne musimy szybko reagować. Mnogość informacji może prowadzić do zmęczenia czy rozproszenia. Nowe produkty i usługi projektuje się tak, by działały możliwie niezauważalnie dla człowieka, tak by ten mógł całkowicie poświęcić się wykonywanej czynności.

iMed24 w Centrum Dermatologiczno-Alergologicznym DERM-AL

Centrum DERM-AL, specjalizujące się w prowadzeniu konsultacji i diagnostyki z zakresu dermatologii, alergologii i laryngologii, wykonujące zabiegi dermatochirurgii, chirurgii żył, laryngologii oraz dermatologii estetycznej, wybrało system iMed24. Wdrożenie rozwiązanie oraz powdrożeniowe usługi serwisowe przeprowadził Złoty Partner Comarch – firma XLE Sp. z o.o. z Gdyni.

iMed24 giełdowego Comarch certyfikowany przez HON przy Organizacji Narodów Zjednoczonych

Portal iMed24 może poszczycić się znakiem HONcode. Portal www.imed24.pl rozwijany jest przez firmę iMed24 SA wchodzącą w skład grupy kapitałowej Comarch. Dzięki znakowi jakości HONcode każdy użytkownik systemu iMed24 ma pewność, że system jest wiarygodny i zgodny z normami ochrony internautów przed wprowadzającą w błąd informacją medyczną.