Przejdź do treści

IMAX

1 IMAX

„Hobbit: Pustkowie Smauga” przedpremierowo w kinach IMAX

imaxWielkimi krokami zbliża się jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku – „Hobbit: Pustkowie Smauga”! Specjalnie dla fanów Tolkiena, sieć wielkoformatowych kin IMAX przygotowała niespodziankę. Drugą część przygód dzielnej kompanii będzie można zobaczyć w 3D na gigantycznych ekranach IMAX podczas specjalnych, przedpremierowych pokazów już od 25 grudnia! Bilety można kupić już od dzisiaj, 6 grudnia, na www.cinema-city.pl, a także bezpośrednio w kasach kin IMAX. Kup bilet i jako pierwszy wyrusz z Bilbem Bagginsem w podróż pełną przygód i niebezpieczeństw.

Czytaj dalej »„Hobbit: Pustkowie Smauga” przedpremierowo w kinach IMAX

3 IMAX

IMAX zaprasza przedpremierowo na „Metallica Through The Never”

imaxWielka kinowa niespodzianka „Metallica Through The Never” zagości na gigantycznych ekranach IMAX już od 27 września – na tydzień przed oficjalną polską premierą. Już od dzisiaj rusza przedsprzedaż biletów na www.cinema-city.pl/imax! Kup bilet już dziś i od 27 września zobacz – jako pierwszy w Polsce i na tydzień przed innymi fanami – spektakularny koncert Metalliki.

Czytaj dalej »IMAX zaprasza przedpremierowo na „Metallica Through The Never”

4 IMAX

Elizjum już od 9 sierpnia przedpremierowo na gigantycznych ekranach IMAX!

Plejada hollywoodzkich gwiazd, tragiczna wizja Ziemi i zacięta walka o jutro. Już od 9 sierpnia na gigantycznych ekranach IMAX przedpremierowo zakróluje „Elizjum” – najnowsza produkcja reżysera „Dystryktu 9”. Pasjonaci kina akcji i filmów science fiction nie mogą przegapić takiej dawki emocji! Pokazy przedpremierowe potrwają, aż do 15 sierpnia. Przyjdź do kina IMAX i zobacz „Elizjum” jako pierwszy!Czytaj dalej »Elizjum już od 9 sierpnia przedpremierowo na gigantycznych ekranach IMAX!

5 IMAX

Elizjum już od 9 sierpnia przedpremierowo na gigantycznych ekranach IMAX

imaxPlejada hollywoodzkich gwiazd, tragiczna wizja Ziemi i zacięta walka o jutro. Już od 9 sierpnia na gigantycznych ekranach IMAX przedpremierowo zakróluje „Elizjum” – najnowsza produkcja reżysera „Dystryktu 9”. Pasjonaci kina akcji i filmów science fiction nie mogą przegapić takiej dawki emocji! Pokazy przedpremierowe potrwają, aż do 15 sierpnia. Przyjdź do kina IMAX i zobacz „Elizjum” jako pierwszy!

Czytaj dalej »Elizjum już od 9 sierpnia przedpremierowo na gigantycznych ekranach IMAX

6 IMAX

Iron Man 3 – rusza przedsprzedaż biletów w kinach IMAX i na stronach www.kinoimax.pl i www.cinema-city.pl

imaxIMAX uruchomił przedsprzedaż biletów na film „Iron Man 3”. Już dziś możesz kupić bilet na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku i zająć najlepsze miejsce na sali! IMAX gwarantuje niesamowite doświadczenie kina akcji! Pełny niesamowitych scen i trzymający w napięciu film całkowicie pochłonie Twoją uwagę.

Czytaj dalej »Iron Man 3 – rusza przedsprzedaż biletów w kinach IMAX i na stronach www.kinoimax.pl i www.cinema-city.pl

7 IMAX

„Iron Man 3D” przedpremierowo na ekranach kin IMAX

imaxKolejna ekranizacja komiksu Marvela powraca na ekrany kin IMAX! Jeden z najpopularniejszych bohaterów wielkiego ekranu Iron Man znów ocali świat w niekonwencjonalny sposób! Produkcja w reżyserii Shane Blacka trafi przedpremierowo na gigantyczne ekrany kin IMAX w całej Polsce o północy z 8 na 9 maja! Przekonaj się, komu tym razem stawi czoła niesamowity Iron Man i przyjdź na specjalny pokaz nocny. A już 9 maja – na dzień przed oficjalna polską premierą – film zawita na ekrany kin IMAX. Emocje gwarantowane!

Czytaj dalej »„Iron Man 3D” przedpremierowo na ekranach kin IMAX

8 IMAX

Rozsmakuj się w wiośnie w kinach Cinema City i IMAX

cinema cityPowitaj długo oczekiwaną wiosnę i świętuj Dzień Ziemi w wybranych kinach Cinema City oraz IMAX! Już 22 kwietnia na młodych widzów czekają ciekawe warsztaty ekologiczne, zabawne filmy – w kinach Cinema City „Krudowie”, natomiast w IMAX „Dzikie z natury 3D” – oraz oczywiście pełno niespodzianek! Zarezerwuj bilet już dziś! Ilość miejsc ograniczona. Warunkiem uczestnictwa w bezpłatnych spotkaniach jest wykupienie biletów na seans w kinie.

Czytaj dalej »Rozsmakuj się w wiośnie w kinach Cinema City i IMAX

Ostatni tydzień z Hobbitem w kinach IMAX

imaxOstatni tydzień „Hobbit: Niezwykła podróż” w kinach IMAX! Już od jutra, 1 marca i przez cały tydzień fani tolkienowskiej sagi będą mogli po raz ostatni zobaczyć jedno z największych dzieł fantasy tego stulecia! By osłodzić łzy pożegnania, kina IMAX przygotowały dla fanów nie lada gratkę! Od 1 do 7 marca dla pierwszych 10 osób, które zgłoszą się do kina z wydrukowanym biletem na seans lub też zakupią w tych dniach bilet w kasie kina IMAX czeka unikalna koszulka oraz zestaw plakatów z filmu! Kolejnych 25 osób może liczyć na zestawy plakatów! Wystarczy być pierwszym!

Czytaj dalej »Ostatni tydzień z Hobbitem w kinach IMAX

„Oz Wielki i Potężny 3D” na ekranach kin IMAX

Już 8 marca na gigantyczne ekrany kin IMAX wkroczy oszałamiające rozmachem najnowsze dzieło wytwórni Disneya. „Oz Wielki i Potężny 3D” zabierze widzów w niezwykłą podróż do magicznego, trójwymiarowego świata baśni. Ekspresja barw, niesamowite krajobrazy, spektakularna walka dobra ze złem oraz największe hollywoodzkie gwiazdy – to wszystko czeka na kinomaniaków! Magia jeszcze nigdy nie była tak blisko. Tajemniczy świat krainy Oz zaprasza.

Czytaj dalej »„Oz Wielki i Potężny 3D” na ekranach kin IMAX