Archiwa tagu: imagePRESS

Canon: sukcesy sprzedaży systemów druku na targach IPEX

Decyzja firmy Canon o wynajęciu największego dotychczas stoiska na tegorocznych targach Ipex okazała się bardzo dobrym posunięciem. Firma poinformowała, że były to jej najbardziej udane targi Ipex w historii. Podczas ośmiodniowej imprezy Canon podpisał kontrakty na dostawę ponad 300 systemów druku, przekraczając tym samym plany sprzedaży z wynikiem lepszym o niemal 40 procent w porównaniu… Czytaj dalej »

Canon Business Forum w Wiedniu: prezentacja nowych rozwiązań

Canon – globalny lider w dziedzinie technologii obrazowania i automatyzacji prac biurowych – podjął swoich partnerów, klientów oraz przedstawicieli mediów z 15 krajów Europy Środkowej i Wschodniej oraz Austrii podczas imprezy Canon Business Forum, zorganizowanej w pałacu Hofburg w Wiedniu.

Systemy druku cyfrowego Canon otrzymują certyfikat jakości druku cyfrowego

Firma Canon Europe ogłosiła, że jej systemy imagePRESS, po serii rygorystycznych testów, otrzymały certyfikat ISO/CD dla wydruków certyfikowanych (Validation Printing). ISO/CD 12647-7 to pierwszy certyfikat obejmujący testy powtarzalności jakości obrazu w systemach tonerowych, w określonym przedziale czasu.