Archiwa tagu: IKEA

Pluszaki przyjaciółmi dzieciaków

Są różnej wielkości i koloru. Misie, królewny, zajączki czy szczurki. Łączy je jedno. Są pluszowe i stanowią dar serca klientów sklepu IKEA w Poznaniu. Kilkaset maskotek zebranych w ramach akcji „1 euro to majątek” przekazanych zostało na rzecz Hospicjum Palium i Rejonowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu. Pluszowi przyjaciele trafią do potrzebujących dzieciaków. 

IKEA i artyści promują ekologiczne źródła światła podczas Łódź Design Festival 2012

Od 18 do 28 października wszystkie osoby, które odwiedzą Łódź Design Festival 2012, będą mogły obejrzeć wystawę IKEA pt. „Doświetlimy Pory Roku”, która łączy oferowaną przez firmę technologię LED – prawdziwą rewolucję w oświetleniu – ze sztuką, czyli z propozycjami artystów pracujących ze światłem.

Działania wspierające wprowadzenie nowego Katalogu IKEA 2013

We wtorek, 21 sierpnia 2012 roku, odbyła się oficjalna prezentacja nowego Katalogu IKEA 2013 zatytułowanego „W nowym wystroju, w lepszym nastroju”. Inauguracja odbyła się w łódzkim Textorial Parku przy ulicy Fabrycznej 17. Do niedzieli, 26 sierpnia 2012 roku, w godzinach 12:00-16:00 mieszkańcy miasta mogą oglądać tam wystawę tekstyliów IKEA, które są tematem przewodnim tegorocznego katalogu.

Zakup kuchni może być prosty i przyjemny

Planujesz zakup mebli kuchennych, ale nie wiesz od czego zacząć? Wystarczy udać się do specjalisty – krakowskiego sklepu IKEA! Od 30 kwietnia do 24 czerwca można umówić się na bezpłatne indywidualne konsultacje z ekspertem, który doradzi, jak zaplanować i urządzić kuchnię.

Rusza „1 euro to majątek” w IKEA Kraków

Kupując zabawkę dla dziecka, które kochasz, jednocześnie pomagasz innemu, którego być może nigdy nie zobaczysz – tak o akcji „1 euro to majątek” mówią jej inicjatorzy. W IKEA Kraków ruszyła kampania charytatywna, która ułatwi dostęp do edukacji ubogim dzieciom w Azji i Afryce, a tym najbliższym – w Krakowskim Pogotowiu Ratunkowym – pomoże złagodzić ból. Przedświąteczna akcja potrwa do 24 grudnia.