Przejdź do treści

Iiyama

1 Iiyama

Matryce AMVA+ – przyszłość monitorów LCD czy chwilowa moda?

iiyamaNikogo nie trzeba przekonywać, że to właśnie typ matrycy decyduje o jakości monitora LCD. Zdecydowanie najpopularniejszą technologią wykorzystywaną dziś na rynku są matryce TN. To najtańsze rozwiązanie zapewnia przyzwoite parametry techniczne. Jego największą zaletą jest bardzo szybki czas reakcji. Z odwzorowaniem kolorów najlepiej radzą sobie matryce IPS. Ich słabością jest jednak czas reakcji. Technologia VA to próba połączenia tego co najlepsze w obu tych technologiach. Czy udana?

Czytaj dalej »Matryce AMVA+ – przyszłość monitorów LCD czy chwilowa moda?

3 Iiyama

iiyama wprowadza na polski rynek profesjonalny, wielkoformatowy ekran TH5563MIS z 6 kompatybilnymi punktami dotykowymi

iiyamaFirma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, wprowadza na polski rynek nowy profesjonalny, wielkoformatowy ekran TH5563MIS z 6 kompatybilnymi punktami dotykowymi i podświetleniem LED. Panel wykorzystuje technologię podczerwieni, która nie opiera się na dodatkowej nakładce na ekran lub specjalnym podłożu ukrytym pod nim, co zapewnia doskonałą jakość obrazu i nie wpływa w żaden sposób na specyfikację wyświetlacza.

Czytaj dalej »iiyama wprowadza na polski rynek profesjonalny, wielkoformatowy ekran TH5563MIS z 6 kompatybilnymi punktami dotykowymi

iiyama E2410HDS-1 – ekonomiczne i ekologiczne 24 cale

E2410HDS to 24-calowy panel panoramiczny iiyama z serii ECO. Monitor cechuje bardzo niskie typowe zużycie prądu, które można zredukować jeszcze bardziej poprzez włączenie trybu ECO. Monitor iiyama E2410HDS wyświetla obraz z rozdzielczością natywną Full HD 1920 x 1080. Doskonałą reprodukcję kolorów zapewnia bardzo wysoki poziom kontrastu (20 000:1 ACR). Szybki czas reakcji (2 ms) gwarantuje stabilny obraz w czasie oglądania filmów i grania. Model E2410HDS wyposażony jest w cyfrowe wejścia DVI i HDMI oraz analogowe wejście D-Sub. Ten 24-calowy panel posiada też dwa 2-watowe głośniki. Dzięki zgodności ze standardem VESA z łatwością można zamontować go na ścianie.

Czytaj dalej »iiyama E2410HDS-1 – ekonomiczne i ekologiczne 24 cale