Archiwa tagu: iBOX

Technologia dotykowa podbija świat

Kiedyś znane tylko z targów branży IT, dziś dostępne niemal w każdym sklepie. Gadżety wykorzystujące technologie dotykowe stają się współczesnym wyznacznikiem standardu i wygody. Mobilne urządzenia, takie jak mp4, GPS czy telefony komórkowe coraz częściej opierają się właśnie na tego typu rozwiązaniach. Niecodzienna technika przekłada się również na zainteresowanie konsumentów – im więcej technologicznych  niespodzianek,… Czytaj dalej »

Obudowa iBOX Art. 5003 – wdzięk można zobaczyć

Obudowa komputerowa, która zdecydowanie zwraca uwagę – nie tylko płci pięknej. Szalenie atrakcyjne i wysmakowane zdobienia przyciągają wzrok, można zaufać solidnemu wykonaniu, a wysoka dbałość o szczegóły widoczna jest na pierwszy rzut oka.

Obudowy iBOX FORCE – wygoda I bezpieczeństwo

Rodzina obudów komputerowych marki iBox powiększyła się o kolejną serię – iBox Force. Dwa nowe modele iBOX Force 2103 oraz iBOX Force 2101 łączy możliwość zainstalowania płyty głównej w standardzie ATX, mATX wraz z odpowiednimi ilościami kart rozszerzających. Kolejne cechy to elegancki wygląd, wysokiej jakości wykonanie z dużą dbałością o szczegóły oraz możliwość plombowania.

iBOX RAIN nie boi się deszczu

iBOX Rain lubi wodę, inne – te słodsze – napoje może troszkę mniej, generalnie, w niewielkich ilościach mu nie szkodzą. Jest mały ale wszystko ma „na miejscu”. Wszędzie wejdzie, jest cichy i znakomicie wypełnia swoje zadania. Rzecz jasna mowa o klawiaturze.

Pomarańczowe orzeźwienie przy komputerze – mysz iBOX Orange

Kiedy żar leje się z nieba (a nawet jak leje się deszcz) nuta pomarańczowego optymizmu przyda się każdemu uziemionemu przy komputerze. Zwłaszcza, że bardzo apetyczna iBOX Orange przyjemnie ożywi przestrzeń na biurku, a jej zgrabny, nieduży kształt wygodnie dopasuje się do dłoni. Namiastka wakacyjnego orzeźwienia w domowym zaciszu.

iBOX Butterfly – dla każdej Madame

Wspaniała opera Giacomo Pucciniego  – Madame Butterfly zachwyca od początków XX wieku. Smutne losy pięknej Japonki były już inspiracją dla wielu twórców. Tym razem na rynek trafił jeden z symboli naszych czasów – mysz komputerowa iBOX Butterfly.

iBOX Foxy – dla aktywnych muzykomaniaków

Opisując nowość MP3 – iBOX Foxy można przyznać, że jego gabaryty są odwrotnie proporcjonalne do jakości dźwięku, którą zapewnia. W zestawie ze stereofonicznymi słuchawkami, kablem USB oraz poręczną baterią AAA – będzie konsekwentnie dostarczał wszystkich tych emocji, które wywołują ulubione dźwięki.

iBOX – ekstremalnie muzyczna oferta

Żyjemy szybko, czasami nawet ekstremalnie. Nie celebrujemy poszczególnych czynności, a raczej stawiamy na wielozadaniowość. Nic wiec dziwnego, że często chcemy słuchać wiadomości podczas joggingu, oglądać film na siłowni czy nurkować przy dźwiękach ulubionej muzyki. Odpowiednie dźwięki uspokajają, poprawiają humor i samopoczucie lub wyzwalają dodatkową energię.