Przejdź do treści

IBM

IBM Verse zmienia codzienną pracę, łącząc analitykę z rozwiązaniami chmurowymi i społecznościowymi

Firma IBM poinformowała dzisiaj o wprowadzeniu nowego programu pocztowego. IBM Verse dopasowuje pocztę korporacyjną do użytkowników, oferując intuicyjne, bezpieczne i społecznościowe rozwiązanie wspierane analityką. To wirtualny asystent, który porządkuje maile i zadania według ich ważności i pilności. Dzięki niemu można sprawnie odnaleźć właściwe informacje i osoby, oznaczyć najpilniejsze zadania i szybciej wykonać pracę.Czytaj dalej »IBM Verse zmienia codzienną pracę, łącząc analitykę z rozwiązaniami chmurowymi i społecznościowymi

Suwałki ważnym ośrodkiem edukacji cyfrowej?

Klaster Edukacji Cyfrowej, działający przy Parku Naukowo-Technologicznym Polska – Wschód w Suwałkach, to szansa na rozwój regionu. Połączenie oferty szkoleniowej z zakresu technik cyfrowych z turystyczną, to trafny wybór – podsumowano na spotkaniu Rady Klastra z przedstawicielami władz województwa podlaskiego, które odbyło się w czwartek 7 marca, w siedzibie Parku.

Czytaj dalej »Suwałki ważnym ośrodkiem edukacji cyfrowej?

IBM CMO Study: pierwsze globalne badanie opinii dyrektorów marketingu

IBM przeprowadził pierwsze ogólnoświatowe badanie opinii dyrektorów marketingu. W badaniu wzięło udział ponad 1700 dyrektorów marketingu na świecie, reprezentujących 19 sektorów gospodarki z 64 krajów. Badanie pokazuje, że mamy obecnie do czynienia ze zmianą zarówno sposobów oceny działań marketingowych, jak też priorytetów i wyzwań, z jakimi muszą się zmierzyć CMO.

Czytaj dalej »IBM CMO Study: pierwsze globalne badanie opinii dyrektorów marketingu

Ogilvy Action i Liga IBM

Ogilvy Action przygotowała czwartą edycję konkursu dla partnerów handlowych IBM. Konkurs tym razem organizowany jest pod hasłem „Liga IBM” i jego zasady opierają sie na idei zmagań piłkarskich. Programem objęte są produkty z linii IBM System x i Storage Entry z oferty producenta. Akcja trwa do 25 listopada.

Czytaj dalej »Ogilvy Action i Liga IBM