Archiwa tagu: IAI

Firma IAI S.A. przedstawia nową usługę IdoSell Booking i rusza na ratunek obiektom noclegowym

IAI S.A. zapowiada kolejną rewolucję w branży e-commerce. Po spektakularnym sukcesie IAI-Shop.com, która jest obecnie największą w Polsce usługą dla profesjonalnych sklepów internetowych, nadszedł czas na nową branżę. Nowa usługa IAI czyli IdoSell Booking, umożliwia skuteczne zarządzanie oraz sprzedaż noclegów online wprost z istniejącej strony internetowej lub umożliwia prowadzenie takiej strony, sprzedaży na Facebooku czy mobilnej.

Założyciele IAI S.A. sprzedali swój portal Hip-Hop.pl

W marcu 2013 r. Portal Hip-Hop.pl ku wielkiemu zaskoczeniu użytkowników zmienił właściciela. Po 13 latach posiadania go przez dwóch założycieli Sebastiana Mulińskiego i Pawła Fornalskiego, znanego dzisiaj głównie poprzez działalność spółki giełdowej IAI S.A., jego nabywcą stał się właściciel portalu i sklepu internetowego Andegrand

IAI debiutuje w rankingu Deloitte Technology Fast50 ze wzrostem 1008%

Deloitte ogłosił wyniki dwunastej edycji prestiżowego rankingu Technology Fast 50, w którym wysokie miejsce zajęła firma IAI S.A. Szczecińska firma zajęła 14 miejsce wśród firm z trzynastu krajów Europy Środkowej i siódme miejsce w Polsce. Wysoką pozycję w rankingu IAI uzyskała za jedenastokrotny wzrost przychodów w ciągu ostatnich pięciu lat.

PZPN wybiera IAI S.A. organizując sprzedaż w internecie przed Euro 2012

PZPN organizując sprzedaż internetową przed Euro 2012 sięga po najnowsze technologie SaaS. W ramach uruchomienia projektu KlubKibicaRP.pl, sklep internetowy został stworzony w oparciu o platformę IAI-Shop.com. Sklep.KlubKibicaRP.pl jest jedynym sklepem internetowym z oficjalnymi gadżetami PZPN i wkrótce również biletami na mecze reprezentacji Polski.

IAI-Shop.com – nowy model rozliczania chmury

Od 1 marca 2010 roku IAI wprowadza zupełnie nowy, uproszczony cennik swojej usługi IAI-Shop.com. Nowe zasady rozliczeń zaproponowane klientom to jeden niski abonament i dopłaty tylko za faktyczne wykorzystanie usługi. To pierwsza tak duża zmiana cennika od 2004 roku i zupełnie nowy sposób rozliczania klientów wśród usług SaaS.