Hyundai

Hyundai buduje kanał sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej w oparciu o AB S.A.

AB S.A. – jeden z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej poinformował o podpisaniu umowy z firmą Hyundai. Na jej mocy spółka AB została dystrybutorem telefonów komórkowych oraz aparatów fotograficznych marki Hyundai na Polskę, Czechy i Słowację. Czytaj więcej »Hyundai buduje kanał sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej w oparciu o AB S.A.

Top 5 monitorów według Komputronik SA!

Większość polskich użytkowników monitorów wybiera modele o przekątnej ekranu powyżej 20 cali, które zapewniają rozdzielczość na poziomie 1920×1080 pikseli – wynika z najnowszych danych Komputronik SA. W ostatnim miesiącu klienci salonów Komputronik oraz internetowego sklepu Komputronik.pl najczęściej decydowali się na monitory takich marek, jak: iiyama, Asus, Hyundai, Dell oraz LG. Średnia cena kupowanego w tym okresie monitora wynosiła 599 zł.  Czytaj więcej »Top 5 monitorów według Komputronik SA!

Hyundai MBox – trzy serie nowych odtwarzaczy DMR

Human Media, lider wśród sprzedawców na rynku odtwarzaczy DMR, wprowadza w lutym br. do sprzedaży pierwsze odtwarzacze MBox firmy Hyundai. Na podstawie umowy z producentem podpisanej w grudniu ubiegłego roku, w pierwszym kwartale 2010 roku na polski rynek trafi 6 nowych modeli. Kolejne urządzenia zapowiadane są na II oraz III kwartał bieżącego roku.Czytaj więcej »Hyundai MBox – trzy serie nowych odtwarzaczy DMR