Hypermedia Isobar

Marsjanki zachęcają do pomocy

„Pomaganie z Marsjankami to zabawa z nagrodami” to hasło towarzyszące najnowszej kampanii Marsjanek – cenionych przez specjalistów i rodziców oraz lubianych przez dzieci multiwitamin znanego producenta suplementów diety – firmy Walmark. Podstawą komunikacji marki jest konkurs dla najmłodszych, wsparty kampanią w telewizji i Internecie, m.in. przygotowaną specjalnie na tę okazję interaktywną stroną internetową, a także działaniami public relations.

Czytaj dalej »Marsjanki zachęcają do pomocy

Graffiti ku czci Powstańców. Akcja społecznościowa Hypermedia Isobar i Posterscope

Dnia 1 sierpnia, w dniu 67. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w siedmiu lokalizacjach stolicy pojawiły się graffiti chodnikowe z motywem zamordowanej Syrenki, symbolu Warszawy. Malowanie rozpoczęło się happeningiem z udziałem mieszkańców Warszawy, którzy na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej oraz Świętokrzyskiej czynnie uczestniczyli w tworzeniu graffiti i w ten nietypowy sposób oddali hołd poległym Powstańcom. Akcję o nazwie „POWSTANIE“ zorganizowała agencja komunikacji Hypermedia Isobar we współpracy z firmą Posterscope, specjalistą od komunikacji Ouf of Home (OOH).

Czytaj dalej »Graffiti ku czci Powstańców. Akcja społecznościowa Hypermedia Isobar i Posterscope

KREATURA dla interaktywnej agencji Hypermedia Isobar w kategorii Outdoor i Reklama własna, czyli zmieniamy świat hooptymistycznie

Agencja interaktywna Hypermedia Isobar z przyjemnością informuje, że w ogólnopolskim konkursie reklamy KREATURA nasza kampania „Okno na Hooptymistyczny Świat” przygotowana dla marki Hoop Cola otrzymała nagrodę główną w kategorii ‘’Outdoor/Indoor/Plakat’’.

Czytaj dalej »KREATURA dla interaktywnej agencji Hypermedia Isobar w kategorii Outdoor i Reklama własna, czyli zmieniamy świat hooptymistycznie