Przejdź do treści

HP

Kyocera FS-4200DN – najoszczędniejsza drukarka biurowa w zestawieniu IT Professional!

Według zestawienia, przygotowanego przez magazyn IT Professional, drukarka Kyocera FS-4200DN jest najtańszym w eksploatacji urządzeniem monochromatycznym. Według wyliczeń magazynu, wydruk jednej strony na FS-4200DN kosztuje zaledwie 1,5 grosza. W przypadku modeli konkurencyjnych, cena ta potrafi być nawet trzykrotnie wyższa. W badaniu, oprócz Kyocery, uczestniczyły urządzenia takich producentów jak: OKI, Samsung, Xerox, Lexmark, HP, Canon i Konica Minolta.Czytaj dalej »Kyocera FS-4200DN – najoszczędniejsza drukarka biurowa w zestawieniu IT Professional!

Światowy Raport Jakości – dwie trzecie przedsiębiorstw nieprawidłowo testuje aplikacje mobilne

Capgemini, jeden z wiodących dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych oraz Sogeti, należąca do Grupy Capgemini opublikowały wyniki czwartego, dorocznego badania – Światowy Raport Jakości. Raport opublikowany we współpracy z HP wskazuje, że organizacje zmagają się z wyzwaniami ery mobilności, i tylko jedna trzecia (31 procent) z objętych badaniem firm testuje aplikacje mobilne. Organizacje przeprowadzające mobilne testy jakości (QA), są głównie skoncentrowane na wydajności (64 procent) i funkcjonalności (48 procent), 18 procent na bezpieczeństwie. Co gorsza, wydaje się, że organizacje wykonujące testy nie potrafią zaadresować nowych wyzwań coraz bardziej zcyfryzowanego środowiska, ponieważ nie posiadają odpowiednich zasobów, narzędzi i metod. Dodatkowo zdolność do efektywnego przeprowadzania testów aplikacji nigdy nie była tak ważna dla reputacji i działalności firm.

Czytaj dalej »Światowy Raport Jakości – dwie trzecie przedsiębiorstw nieprawidłowo testuje aplikacje mobilne

Klienci najbardziej ufają urządzeniom drukującym HP

Firma HP poinformowała o przyznaniu urządzeniom drukującym HP tytułu „Dobry Produkt 2011”. Wyróżnienie zostało przyznane w oparciu o wyniki Ogólnopolskich Badań Postaw i Preferencji Konsumentów, które przeprowadzono na próbie 1000 osób metodą wspomaganego komputerowo wywiadu telefonicznego (CATI). Opiekę merytoryczną nad badaniem zapewnił Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Czytaj dalej »Klienci najbardziej ufają urządzeniom drukującym HP