Archiwa tagu: home.pl

Click Web od home.pl – nowoczesna strona internetowa w 15 minut

home.pl wprowadza do oferty nową linię produktową Click Web – nowoczesny kreator stron www. Za pomocą Click Web przeciętny użytkownik Internetu może łatwo i szybko stworzyć atrakcyjną wizualnie stronę www. Oferta dostępna jest w trzech pakietach: Basic, Premium i Unlimited, które różnią się od siebie, między innymi, ilością dostępnych szablonów i złożonością strony. Jedną z… Czytaj dalej »

Nielimitowany hosting w home.pl

Firma home.pl zwiększyła parametry usług hostingowych. Zmiany dotyczą przede wszystkim Linii Profesjonalnej (Business Server PRO), w której klient otrzyma pełną swobodę w zakresie zarządzania powierzchnią serwera przeznaczoną na WWW. Zlikwidowane zostały również ograniczenia związane z ilością baz MySQL oraz PostgreeSQL. Modyfikacje wprowadzono przy zachowaniu tych samych cen usług.

Samodzielna księgowość online – to łatwe

Spółka home.pl podpisała umowę z portalem wFirma.pl. W wyniku współpracy klienci home.pl otrzymają dostęp do nowoczesnych narzędzi, umożliwiających w łatwy sposób prowadzenie samodzielnej księgowości online. Dzięki specjalnym kuponom, przedsiębiorcy będą mogli korzystać z usługi do 9 miesięcy za darmo.

Mobilna poczta od home.pl

Firma home.pl w odpowiedzi na sugestie zgłoszone w serwisie opinii klienckich rozwijaj.home.pl wprowadziła obsługę poczty e-mail na urządzeniach mobilnych. Nowa, mobilna poczta jest intuicyjna w obsłudze i ma przejrzystą grafikę. Dodatkowo dzięki wprowadzeniu technologii Push e-mail wszystkie wiadomości z serwera natychmiast pojawiają się w telefonie.