Przejdź do treści

home.pl

Click Web od home.pl – nowoczesna strona internetowa w 15 minut

home.pl wprowadza do oferty nową linię produktową Click Web – nowoczesny kreator stron www. Za pomocą Click Web przeciętny użytkownik Internetu może łatwo i szybko stworzyć atrakcyjną wizualnie stronę www. Oferta dostępna jest w trzech pakietach: Basic, Premium i Unlimited, które różnią się od siebie, między innymi, ilością dostępnych szablonów i złożonością strony. Jedną z głównych zalet kreatora jest wyeliminowanie konieczności tworzenia osobnych wersji serwisów na urządzenia mobilne. Dzięki technologii Responsive Web Desing, raz zbudowana strona, jest poprawnie wyświetlana na wszystkich komputerach, tabletach i smartfonach.Czytaj dalej »Click Web od home.pl – nowoczesna strona internetowa w 15 minut

home.pl w pierwszej dziesiątce światowych rejestratorów domen .eu

Firma home.pl, największy dostawca rozwiązań hostingowych w Europie Środkowo-Wschodniej, utrzymuje ponad 70 tysięcy aktywnych domen z rozszerzeniem .eu i tym samym awansowała do pierwszej dziesiątki największych rejestratorów domen .eu na świecie. Jest to pierwsza firma z tej części Europy, która znalazła się w tym ekskluzywnym gronie. Ranking największych rejestratorów domen europejskich jest opracowywany przez EURid, organizację non profit powołaną przez Komisję Europejską jako oficjalny operator domeny .eu.

Czytaj dalej »home.pl w pierwszej dziesiątce światowych rejestratorów domen .eu

Joomla wciąż popularna, ale zmniejsza przewagę nad WordPressem

Firma home.pl przeanalizowała popularność aplikacji instalowanych na swoich serwerach. Najczęściej instalowaną platformą CMS okazała się Joomla, którą w pierwszym półroczu 2012 roku instalowano w 44.5 proc. przypadków. Drugie miejsce zajął WordPress, który został wybrany przez 35,5 proc. użytkowników. Porównanie w stosunku do analogicznego okresu w 2011 roku wskazuje, że różnica między platformami się zmniejszyła.

Czytaj dalej »Joomla wciąż popularna, ale zmniejsza przewagę nad WordPressem

Nielimitowany hosting w home.pl

Firma home.pl zwiększyła parametry usług hostingowych. Zmiany dotyczą przede wszystkim Linii Profesjonalnej (Business Server PRO), w której klient otrzyma pełną swobodę w zakresie zarządzania powierzchnią serwera przeznaczoną na WWW. Zlikwidowane zostały również ograniczenia związane z ilością baz MySQL oraz PostgreeSQL. Modyfikacje wprowadzono przy zachowaniu tych samych cen usług.

Czytaj dalej »Nielimitowany hosting w home.pl

Mobilna poczta od home.pl

Firma home.pl w odpowiedzi na sugestie zgłoszone w serwisie opinii klienckich rozwijaj.home.pl wprowadziła obsługę poczty e-mail na urządzeniach mobilnych. Nowa, mobilna poczta jest intuicyjna w obsłudze i ma przejrzystą grafikę. Dodatkowo dzięki wprowadzeniu technologii Push e-mail wszystkie wiadomości z serwera natychmiast pojawiają się w telefonie.

Czytaj dalej »Mobilna poczta od home.pl