HolidayCheck

Nowe miejsca pracy dla informatyków – szwajcarska firma zainwestuje w Poznaniu

Światowe koncerny są nadal mocno zainteresowanie lokowaniem nowych inwestycji w dużych polskich miastach. W ostatnich latach szczególnie centra badawczo-rozwojowe firm i działy IT są chętnie otwierane w naszym kraju. Po wielu inwestycjach w Warszawie i Wrocławiu przyszedł czas na Poznań. Swoje najnowsze centrum rozwoju niebawem otworzy tu szwajcarska firma HolidayCheck – jeden z największych portali opiniotwórczych o tematyce podróżniczej w Europie.

Czytaj więcej »Nowe miejsca pracy dla informatyków – szwajcarska firma zainwestuje w Poznaniu

Najlepsze hotele na świecie według turystów, czyli nagrody HolidayCheck Award 2010.

Ponad 300 tysięcy turystów z różnych krajów, w tym Polski, ponownie wybrało 99 najlepszych hoteli na świecie. Zwycięskim krajem HolidayCheck Award 2010 okazała się Turcja – aż 38 nagrodzonych hoteli to obiekty tureckie. Piąta edycja konkursu organizowanego przez międzynarodowy portal turystyczny HolidayCheck przyniosła także dodatkowe wyróżnienia dla 22 hoteli w specjalnych kategoriach. Czytaj więcej »Najlepsze hotele na świecie według turystów, czyli nagrody HolidayCheck Award 2010.

Nieznane fakty o znanych miastach: inspiracje HolidayCheck na jesienne podróże

Podróże – mniej ważne, blisko czy daleko, na długo czy na krótko – to zawsze jest dobry sposób na jesienną chandrę. Międzynarodowy portal turystyczny i biuro podróży HolidayCheck przedstawia garść ciekawostek ku inspiracji dla fanów wielkich miast spragnionych nowych odkryć. Sprawdź, czy na pewno wiesz już wszystko o znanych metropoliach, a może nabierzesz ochoty na odwiedzenie tych niezwykłych miejsc jesienią ?Czytaj więcej »Nieznane fakty o znanych miastach: inspiracje HolidayCheck na jesienne podróże

Kto pije najwięcej podczas urlopu? Międzynarodowy sondaż portalu HolidayCheck

Polak na wakacjach nie stroni od alkoholu, ale nie inaczej jest z przedstawicielami innych nacji. Także Rosjanie, Anglicy i Niemcy słyną z tego, że lubią sobie wypić. Co ciekawe, zdaniem obcokrajowców, to wcale nie Polacy biją rekordy na tym polu – tak przynajmniej wynika z sondażu online przeprowadzonego w kilku europejskich krajach przez międzynarodowy portal turystyczny HolidayCheck.

Czytaj więcej »Kto pije najwięcej podczas urlopu? Międzynarodowy sondaż portalu HolidayCheck

Najlepsze, najśmieszniejsze, najstraszniejsze – czyli polskich turystów opinie o hotelach

Coraz więcej Polaków korzysta z platform online zawierających opinie o hotelach oraz zdjęcia i filmy z wakacji pochodzące od turystów. Międzynarodowy portal turystyczny HolidayCheck odnotował swoisty rekord – liczba opinii urlopowiczów na temat hoteli na całym świecie przekroczyła właśnie okrągły milion.Czytaj więcej »Najlepsze, najśmieszniejsze, najstraszniejsze – czyli polskich turystów opinie o hotelach