Archiwa tagu: Holicon

Nowy Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Holicon

Z początkiem marca br. Jakub Kamza objął stanowisko Dyrektora Departamentu Sprzedaży w Holicon, jednym z wiodących polskich dostawców usług z obszaru call/contact center i Business Process Outsourcing. Jakub Kamza będzie odpowiedzialny za współtworzenie i nadzór nad realizacją strategii pozyskiwania nowego biznesu i sprzedaży wszystkich usług z portfolio spółki.

W 90 sekund o preferencjach wyborców

Wybory to gorący czas dla agencji badawczych oraz call centers realizujących na ich zlecenie sondaże poparcia dla partii i kandydatów. W każdym decydującym politycznie momencie pojawia się jednak coraz więcej wątpliwości co do wartości przeprowadzonych badań opinii społecznej.

Inwestycje SpeedUp Investments Fund

Holicon Sp. z o.o. jest uznanym dostawcą usług call center. Spółka realizuje projekty w zakresie prowadzenia infolinii, IVR (interactive voice response), voice mailing, badań CATI, telemarketingu, sprzedaży i back office. Usługi te mają na celu budowanie wartości poprzez zmianę procesu zarządzania projektem.

SpeedUp zarabia na udanej inwestycji

Grupa SpeedUp, fundusz kapitału zalążkowego wyszedł z jednej ze swoich inwestycji: call center Holicon Sp. z o.o.. Transakcja pozwoliła wygenerować 40-krotny zwrot z kapitału zainwestowanego w Spółkę w ciągu pięciu lat. Holicon jest liderem na polskim rynku usług mających na celu wsparcie zasadniczych procesów biznesowych m.in. obsługę klienta, zarządzanie zasobami ludzkimi.