Hogart Business Systems

Oracle JD Edwards w polskim oddziale grupy Nynas

Hogart Business Systems wraz z indyjskim partnerem – firmą L&T Infotech wdrażają model korporacyjny rozwiązania Oracle JD Edwards EnterpriseOne (JDE) w firmie Nynas Sp z o.o. będącej członkiem międzynarodowej grupy Nynas, zajmującej się produkcją mas bitumicznych oraz olei specjalnych. Projekt jest prowadzony równolegle w dwóch lokalizacjach: w Szczecinie – polskiej siedzibie Nynas Sp. z o.o. oraz w spółce Nynas BV w Brukseli.

Czytaj więcej »Oracle JD Edwards w polskim oddziale grupy Nynas

Live dashboard, czyli łatwe analizy

W świecie biznesu, odnajdywanie informacji, szukanie odpowiedzi i wykonywanie analiz może być  frustrującym zajęciem. Użytkownik hurtowni danych zamiast intuicyjnej i prostej w obsłudze aplikacji otrzymuje nieelastyczne wyniki w formie statycznych raportów. Odpowiedzią na skostniałe rozwiązania analityczne są nowe narzędzia business intelligence (BI), które zastępują tradycyjną, nieefektywną i skomplikowaną technologię. Aplikacje analityczne działające w technologii in-memory pozwalają na intuicyjne i szybkie wyszukiwanie informacji, a więc łatwiejsze podejmowanie decyzji.

Czytaj więcej »Live dashboard, czyli łatwe analizy

Hogart wdroży Oracle Production Scheduling w firmie WIX- FILTRON

Oracle Polska oraz Hogart Business Systems informują, że w firmie WIX- FILTRON rozpoczął się projekt wdrożenia systemu Oracle Production Scheduling prowadzony przez konsultantów firmy Hogart. WIX-FILTRON jest wiodącym producentem i dystrybutorem filtrów dla motoryzacji oraz przemysłu. Moduł Oracle będzie uzupełnieniem systemu klasy ERP Oracle JD Edwards, który został w tym przedsiębiorstwie wdrożony w roku 2001.
Czytaj więcej »Hogart wdroży Oracle Production Scheduling w firmie WIX- FILTRON