Hobbit: Niezwykła Podróż

Ostatni tydzień z Hobbitem w kinach IMAX

imaxOstatni tydzień „Hobbit: Niezwykła podróż” w kinach IMAX! Już od jutra, 1 marca i przez cały tydzień fani tolkienowskiej sagi będą mogli po raz ostatni zobaczyć jedno z największych dzieł fantasy tego stulecia! By osłodzić łzy pożegnania, kina IMAX przygotowały dla fanów nie lada gratkę! Od 1 do 7 marca dla pierwszych 10 osób, które zgłoszą się do kina z wydrukowanym biletem na seans lub też zakupią w tych dniach bilet w kasie kina IMAX czeka unikalna koszulka oraz zestaw plakatów z filmu! Kolejnych 25 osób może liczyć na zestawy plakatów! Wystarczy być pierwszym!

Czytaj dalej »Ostatni tydzień z Hobbitem w kinach IMAX

Fani Hobbita opanowali kina Cinema City

Fani tolkienowskich opowieści z niecierpliwością czekają na 25 grudnia! Tego dnia w kinach IMAX i Cinema City na specjalnych przedpremierowych pokazach będzie można zobaczyć jeden z najbardziej oczekiwanych filmów fantasy – „Hobbit: Niezwykła podróż”! To nie wszystko! Kupując bilet w przedsprzedaży będzie można otrzymać plakat z jedną z postaci z filmu*! Nie czekaj! Kup bilet w przedsprzedaży i wyrusz w podróż po magicznym Śródziemiu!

Czytaj dalej »Fani Hobbita opanowali kina Cinema City

„Hobbit” przedpremierowo w kinach IMAX i Cinema City

Za niespełna miesiąc – 28 grudnia – na ekrany polskich kin wkroczy najbardziej wyczekiwany film fantasy 2012 roku – „Hobbit: Niezwykła podróż”! Widzowie kin IMAX i Cinema City nie muszą jednak czekać na oficjalną premierę! Najnowsze dzieło Petera Jacksona – nakręcone w technologii 3D – będzie można zobaczyć na specjalnych, przedpremierowych pokazach już od 25 grudnia! Na wszystkich fanów czeka niespodzianka – kupując bilet w przedsprzedaży otrzymają fantastyczny plakat z postaciami z filmu „Hobbit: Niezwykła podróż”! Kup bilet i jako pierwszy wyrusz w niezapomnianą podróż z Bilbem Bagginsem.

Czytaj dalej »„Hobbit” przedpremierowo w kinach IMAX i Cinema City