Heyah Logitech Cybersport

Tysiąc graczy walczy o awans

Ponad 200 pięcioosobowych zespołów przystąpiło do e-sportowej rywalizacji w ramach III ligi gry Counter-Strike 1.6 największej i najprężniej rozwijającej się organizacji sportów elektronicznych w Polsce – Heyah Logitech Cybersport. Blisko tysięczna rzesza graczy walczy obecnie o awans do październikowych finałów LAN nazwanych „Ostateczną Rozgrywką 2009”.
Czytaj więcej »Tysiąc graczy walczy o awans

Usiądź za wirtualną kierownicą i wygraj 5 000 złotych

Zespół Cybersport.pl oraz polski wydawca gier komputerowych, firma Electronic Arts Polska zaprasza wszystkich miłośników zawrotnych prędkości do kolejnego etapu ligowych rozgrywek gry Need for Speed Undercover. Od dzisiaj fani wirtualnych wyścigów mogą zapisywać się do piątego eliminacyjnego turnieju, którego stawką jest miejsce podczas październikowych finałów ligi Heyah Logitech Cybersport oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 5 000 złotych.

Czytaj więcej »Usiądź za wirtualną kierownicą i wygraj 5 000 złotych

Cybersportowcy w lookr.tv

Już w ten piątek, tj. 22 maja o godzinie 18.00 na wizji internetowego programu lookr.tv po raz kolejny zagości temat dotyczący e-sportu, wirtualnej rywalizacji oraz świata profesjonalnych graczy. Podczas audycji przeprowadzonej na żywo ze studia widzowie będą mogli zobaczyć pokazowy mecz w grę Pro Evolution Soccer, posłuchać co mają do powiedzenia ludzie na co dzień zajmujący się profesjonalnym graniem oraz  wziąć udział w konkursie.
Czytaj więcej »Cybersportowcy w lookr.tv

Call of Duty 4 ponownie w lidze HLC

Organizacja ligi Heyah Logitech Cybersport z przyjemnością informuje, że wystartowały zapisy do drugiego sezonu niezwykle emocjonujących i widowiskowych rozgrywek Call of Duty 4: Modern Warfare. W tym roku wirtualne zmagania zorganizowane przez zespół Cybersport.pl odbywać się będą pod patronatem serwisu GameMod. Najlepsze pięcioosobowe zespoły z całego kraju zmierzą się w walce o tytuły Mistrzów Gier Komputerowych oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 4 500 złotych.
Czytaj więcej »Call of Duty 4 ponownie w lidze HLC

Zapisy do ligi OPEN gry Counter-Strike 1.6 otwarte

Dzisiejszego dnia, tj. 18 maja wystartowały oficjalnie zapisy do czwartej, a zarazem ostatniej eliminacyjnej tury III ligi gry Counter-Strike 1.6 największych i najprężniej rozwijających się e-sportowych rozgrywek w kraju – Heyah Logitech Cybersport. Będzie to ostania szansa na awans do fazy półfinałowej, w której 16 najlepszych zespołów zmierzy się ze sobą o udział w październikowych finałach LAN czyli Ostatecznej Rozgrywce 2009.
Czytaj więcej »Zapisy do ligi OPEN gry Counter-Strike 1.6 otwarte

Ligowe rozgrywki gry Counter-Strike 1.6 w pełni

Blisko 600 pięcioosobowych drużyn gry Counter-Strike 1.6, czyli około 3000 zawodników wzięło dotychczas udział w ramach tegorocznej edycji największej i najbardziej prestiżowej ligi gier komputerowych w Polsce – Heyah Logitech Cybersport. Kilkumiesięczne rozgrywki online wyłonią grono najlepszych zespołów, których grę będzie można podziwiać podczas październikowego finału LAN nazwanego Ostateczną Rozgrywką 2009.
Czytaj więcej »Ligowe rozgrywki gry Counter-Strike 1.6 w pełni

Zapisy do majowych pucharów miesiąca otwarte

Wystartowały zapisy do czwartych internetowych eliminacji w ramach ligi Need for Speed Undercover oraz Command & Conquer: Red Alert 3 organizowanych przez zespół Cybersport.pl oraz polskiego wydawcę gier komputerowych, firmę Electronic Arts Polska. Na majowych uczestników pucharów miesiąca czekać będzie walka o miejsce w wielkim finale rozgrywek Heyah Logitech Cybersport, tytuły Mistrzów Gier Komputerowych oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 złotych.
Czytaj więcej »Zapisy do majowych pucharów miesiąca otwarte

Zapisy do III ligi gry Counter-Strike 1.6 otwarte

Dzisiejszego dnia wystartowały zapisy do trzeciego eliminacyjnego etapu III ligi gry Counter-Strike 1.6 najpopularniejszych e-sportowych rozgrywek w kraju – Heyah Logitech Cybersport. Na wszystkich miłośników wirtualnej rywalizacji oprócz świetnej zabawy, czeka również walka o miejsce w wielkim finale oraz ostateczna batalia o mistrzowskie tytuły.
Czytaj więcej »Zapisy do III ligi gry Counter-Strike 1.6 otwarte

Zapisy do kwietniowych pucharów miesiąca otwarte

Wystartowały zapisy do trzeciego eliminacyjnego turnieju online internetowej ligi Need for Speed Undercover oraz Command & Conquer: Red Alert 3. Zawodnicy, którzy wezmą udział w kwietniowym pucharze miesiąca jednej z ligowych gier, walczyć będą o miejsce w ścisłym finale rozgrywek Heyah Logitech Cybersport oraz możliwość gry o nagrody pieniężne o łącznej wartości 10000 złotych.
Czytaj więcej »Zapisy do kwietniowych pucharów miesiąca otwarte