Archiwa tagu: Henkel Innovation Challenge

Polscy studenci na podium

Warszawscy studenci: Beata Bogusz (Szkoła Główna Handlowa), Piotr Świtała (Szkoła Główna Handlowa/Uniwersytet Warszawski), Paweł Korneta (Szkoła Główna Handlowa) zajęli trzecie miejsce podczas międzynarodowego finału konkursu Henkel Innovation Challenge, który odbywał się w dniach 23-24 kwietnia w Amsterdamie. Dwa pierwsze miejsca zajęli kolejno studenci z Niemiec i Austrii.

Konkurs Henkel Innovation Challenge rozstrzygnięty

Zwyciężyła drużyna z Holandii, Polacy na szóstym miejscu. Jedenaście najlepszych zespołów z 11 krajów Europy przedstawiało  w Brukseli swoje pomysły przed międzynarodowym jury konkursu studenckiego Henkel Innovation Challenge. Wśród nich znaleźli się studenci  z Krakowa, którzy ostatecznie zajęli szóste miejsce. Główna nagroda przypadła drużynie Rotterdam School of Management, reprezentującej Holandię.

Oni wiedzą, jak będzie wyglądał świat w 2050 roku

Bartosz Józefowski, Mateusz Kapera i Daniel Bogucki z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zostali zwycięzcami polskiego etapu międzynarodowego konkursu studenckiego Henkel Innovation Challenge. W finale, który odbył się 18 marca w hotelu Marriot w Warszawie, okazali się najlepsi, pokonując 9 pozostałych drużyn. W kwietniu pojadą do Brukseli, aby walczyć o najwyższą wygraną – tygodniowy pobyt na… Czytaj dalej »