Helios

1 Helios

„Hobbit: Pustkowie Smauga” przedpremierowo w sieci kin Helios z prezentem

helios25 grudnia oczy wszystkich fanów dzieł J.R.R. Tolkiena będą skierowane wprost na ekrany kinowe. Tego dnia po raz pierwszy będzie można zobaczyć drugą część trylogii „Hobbit: Pustkowie Smauga”. Sieć kin Helios ma dodatkową niespodziankę! Do każdego sprzedanego biletu na przedpremierowe seanse tego dnia doda unikalny, oryginalny plakat filmowy z jednym z głównych bohaterów – Legolasem!

Czytaj więcej »„Hobbit: Pustkowie Smauga” przedpremierowo w sieci kin Helios z prezentem

2 Helios

Kobiecy Helios

heliosNie jest tajemnicą, że kobiety uwielbiają pozytywnie i kreatywnie spędzać czas w gronie przyjaciółek… Kochają też kino! Sieć Helios doskonale sobie zdaje z tego sprawę i od dwóch lat podaje im niemal na tacy gotowe rozwiązanie na wieczór łączący wszystko to, co lubią!

Czytaj więcej »Kobiecy Helios

Spot czy zwiastun filmowy? Kiefer Sutherland wyjawia swoje pasje

Jutro w kinach Cinema City, IMAX oraz kinach sieci Helios w całej Polsce ruszy utrzymana w konwencji zwiastunów filmowych międzynarodowa kampania najnowszego ultrabooka firmy ACER – model Aspire S5. Twarzą kampanii jest aktor światowego formatu Kiefer Sutherland. Kampania obejmuje emisję 20. i 90. sekundowych spotów oraz działania „off-screen”. Koncepcję kreatywną reklam przygotowała i zrealizowała agencja Mother London. Działania w kinach dla marki ACER koordynuje New Age Media.

Czytaj więcej »Spot czy zwiastun filmowy? Kiefer Sutherland wyjawia swoje pasje

Jeszcze w tym roku w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy powstanie nowoczesny multipleks sieci Helios

Helios S.A. podpisał umowę najmu 2460 m2 powierzchni położonej w rozrywkowej części Galerii Pomorskiej, znajdującej się na pierwszym piętrze centrum. Dostęp do kina będzie miał miejsce z odnowionej ostatnio części gastronomicznej, w której funkcjonują restauracje takich międzynarodowych sieci jak McDonald’s czy KFC. Otwarcie multipleksu Heliosa na terenie Galerii Pomorskiej jest kolejnym etapem planu modernizacji i rozbudowy tego popularnego centrum handlowego w Bydgoszczy, który jest realizowany przez właściciela obiektu – firmę Resolution Property. Kilka tygodni temu na terenie Galerii swoje sklepy otworzyły Cubus i Claire’s.

Czytaj więcej »Jeszcze w tym roku w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy powstanie nowoczesny multipleks sieci Helios