Archiwa tagu: Harvard Business Review Polska

Już tysiąc użytkowników aplikacji Harvard Business Review Polska na iPadzie

Aplikacja HBR Polska, pozwalająca na korzystanie z materiałów zamieszczanych w magazynie Harvard Business Review Polska, cieszy się coraz większą popularnością: pobrało ją już ponad 2000 użytkowników, w tym ponad 1000 odbiorców z Polski. HBR Polska zajmuje obecnie siódme miejsce wśród najczęściej pobieranych aplikacji na iPada w kategorii Business.

Prezesi zarabiają więcej

W ubiegłym roku średnie roczne wynagrodzenie managera wyższego szczebla w Polsce wynosiło 350 tys. EUR – wynika z badania Hay Group opublikowanego w marcowym numerze Harvard Business Review Polska. Oznacza to 5,5% wzrost w porównaniu do pensji sprzed roku. Mimo to polscy prezesi zarabiają ponad 3 razy mniej niż ich koledzy z Europy.

Nie daj się zaskoczyć – konferencja ICAN Institute „Liderzy o przyszłości”

Najważniejsze siły kształtujące krajobraz biznesowy w nadchodzących latach, wyzwania, jakie stawiają przed sobą prezesi czołowych firm, zmiana strategii przedsiębiorstw i modelu przywództwa – to tylko niektóre zagadnienia, jakie zostaną poruszone podczas konferencji „Liderzy o przyszłości” organizowanej przez ICAN Institute, wydawcę Harvard Business Review Polska.