Archiwa tagu: Hanna Gronkiewicz-Waltz

Rozpoczyna się prywatyzacja SPEC. Miastu doradza Bank Zachodni WBK

Doradcą transakcyjnym m.st. Warszawy w procesie prywatyzacji SPEC jest konsorcjum kierowane przez Bank Zachodni WBK. Dziś Urząd Miasta poinformował, że Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz podjęła decyzję o rozpoczęciu postępowania zmierzającego do prywatyzacji Stołecznego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. (SPEC) w trybie negocjacji podjętych na podstawie publicznego zaproszenia.

Świat turystyki przyjedzie do Warszawy na TT Warsaw

Przemysł turystyczny z całego świata będzie prezentować w Polsce swoje najciekawsze oferty podczas XVIII Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2010, które odbędą się w dniach 23-25 września 2010 r. w centrum targowym MT Polska przy ul. Marsa 56C. Podczas targów przedstawiciele branży turystycznej z Polski i zagranicy będą także poszukiwać atrakcyjnych miejsc, które mogliby zaproponować… Czytaj dalej »

Tablice interaktywne Interwrite na XI krajowej Konferencji Dyrektorów Szkół

Pod patronatem minister edukacji Katarzyny Hall oraz prezydent m. st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz odbyła się w Warszawie XI Krajowa Konferencja Dyrektorów Szkół. Gościem specjalnym był Colin Rose, prezentujący znaczenie innowacyjnych metod uczenia się i nauczania.

„Kumple” z San Markos przeszli już do historii 4000 przyjaciół dwójki Powstańców w interaktywnym projekcie agencji reklamowej San Markos

Agencja reklamowa San Markos (www.sanmarkos.pl) zakończyła prowadzenie interaktywnego projektu „Kumpel z Przeszłości – 1944 Live” realizowanego wspólnie z On Board PR (www.onboard.pl) i Biurem Promocji Miasta Stołecznego Warszawy. Przedsięwzięcie, którego celem było przybliżenie internautom historii Powstania Warszawskiego zaangażowało ponad 4000 internautów.

Warszawskie obligacje na GPW

30 września o g. 10.00 w holu Centrum Giełdowego przy ul. Książęcej (sala Catalyst, poziom 1) odbędzie się uroczystość związana z wprowadzeniem obligacji do notowań na rynku CATALYST oraz ceremonia wręczenia statuetek. Uczestnikami wydarzenia będą m.in. Hanna Gronkiewicz-Waltz – Prezydent m.st. Warszawy oraz Ludwik Sobolewski – Prezes Zarządu GPW.

CIN&CIN POLISH CUP 2009 – roztańczone zmysły

Dnia 19 i 20 września w Hotelu Hilton w Warszawie odbyła się kolejna edycja CIN&CIN Polish CUP – Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego. Dwa dni spotkań z najlepszymi parami tanecznymi, porywającą muzyką i wybornym winem. Impreza na najwyższym światowym poziomie, niezwykli goście, prestiżowe miejsce, to już znak rozpoznawczy tego konkursu.

70. rocznica utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego

W niedzielę, 27 września, odbędą się uroczystości związane z 70. rocznicą utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego. Obchody rozpocznie, o godz. 12.00, msza święta w Katedrze Polowej Wojska Polskiego (ul. Długa 13/15), w której weźmie udział Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, następnie o godz. 13.45 złoży kwiaty pod pomnikiem gen. Stefana Roweckiego „Grota” (ul. Chopina) oraz o godz.… Czytaj dalej »