Archiwa tagu: Hama

Hama wprowadza do oferty etui do 17-calowego MacBook’a

Miękkie etui Golla „Black Deal” do 17-calowego notebooka MacBook Pro trafiło do oferty Hama. Rozmiary etui są dopasowane do kształtów jednego z najpiękniejszych komputerów przenośnych. Solidnie wykonany czarny futerał został ozdobiony estetycznymi nadrukami. W ten sposób odpowiada na potrzeby osób, które chcą bezpiecznie transportować swoje „jabłuszko” w stylu narzuconym przez najwyższej klasy wzornictwo laptopa.

Białe uchwyty TV w ofercie Hama

Białe uchwyty Hama do telewizorów LCD i plazmowych właśnie trafiły na polski rynek. Stanowią odpowiedź na oczekiwania osób, które korzystają z telewizorów o niestandardowych, białych obudowach. Uchwyty Hama znakomicie współgrają kolorystycznie z tego rodzaju domowym sprzętem audio-video.

Eleganckie futerały na karty pamięci w ofercie Hama

Seria eleganckich futerałów Hama Vegas na karty pamięci do aparatów cyfrowych właśnie trafiła na polski rynek. Dzięki temu każdy miłośnik amatorskiej i profesjonalnej fotografii będzie miał pod ręką swoje nośniki, jak również będzie mógł przenosić je z miejsca na miejsce bez obaw o uszkodzenie, bądź zagubienie cennych obrazów.

Listwa zasilająca Profi – remedium na wiosenne burze

Listwa zasilająca Profi, która właśnie trafiła do oferty Hama, wykonana jest z odpornego na temperaturę tworzywa sztucznego i aluminium. Produkt stanowi dobre zabezpieczenie przed przepięciami: nagłymi skokami napięcia spowodowanymi np. przez uderzenie pioruna. W razie zbyt dużego przeciążenia gwarantuje odłączenie napięcia. Stanowi znakomite remedium na nadchodzące wiosenne burze.  

Słuchawki Thomson HED138 w ofercie Hama!

Nowa seria słuchawek dousznych Thomson HED138 z wygodną smyczą do odtwarzaczy MP3 trafiła do oferty Hama. Składają się na nią zestawy w czterech różnych kolorach: czerwonym, pomarańczowym, niebieskim i różowym. Każdą parę słuchawek Thomson HED138 wyposażono w akustyczny kanał basowy, dzięki czemu wielbiciele niskich tonów będą mogli cieszyć się ulubionymi utworami.

Hama wyłącznym dystrybutorem uchwytów ściennych Thomson

Hama została wyłącznym dystrybutorem uchwytów ściennych Thomson do monitorów, a także telewizorów LCD oraz plazmowych. Za pośrednictwem Hama na polski rynek trafi 8 modeli uchwytów tej renomowanej marki. W ofercie dystrybutora znalazły się uchwyty z ruchomymi wysięgnikami, a także modele, dzięki którym telewizor będzie niemal przylegał do ściany (maks. odległość wynosi 3 cm).

Pilot Hama do Sony PlayStation 3: komfortowa obsługa menu

Użytkownicy konsoli Sony PlayStation 3 mogą obsługiwać swój ulubiony sprzęt za pomocą pilota Hama. Dzięki temu łatwiej będzie im korzystać z funkcji sterujących niż w przypadku kontrolera gier. Szybszą i bardziej komfortową obsługę menu konsoli docenią wszyscy gracze, którzy stawiają na wygodę.

„Walentynkowy” kabel HDMI w ofercie Hama

Hama wprowadziła do oferty nietypowy kabel HDMI 1.3 dla miłośników kina domowego. Produkt Hama, chociaż służy do profesjonalnego przesyłania cyfrowych sygnałów, zaskakuje różowym kolorem. Producent zapewnia, że sprawdzi się nie tylko podczas romantycznych sesji filmowych w zaciszu domowym, ale także przez resztę roku, jako przekaźnik wysokiej jakości obrazu i dźwięku w technologii HDMI.

Hama Polska Diamentem 2010

Hama Polska znalazła się na Liście Diamentów Forbesa 2010, która gromadzi przedsiębiorstwa o największym przeciętnym rocznym wzroście wartości. Hama Polska została sklasyfikowana jako największy dostawca akcesoriów elektronicznych i fotograficznych w województwie Wielkopolskim wśród firm o przychodach od 50 do 250 mln zł. Hama Polska zajęła 46 miejsce w regionie i 408 w rankingu ogólnopolskim.