Grzegorz Zakrzewski

Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2011 dla Wincanton Polska

Wincanton, wiodący w Europie twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, został utytułowany ogólnopolskim godłem „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2011”. To już kolejna nagroda dla firmy, której w poprzednich latach przyznano tytuły „Solidny Pracodawca Roku 2008” oraz „Solidny Pracodawca Roku 2009”.

Czytaj więcej »Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2011 dla Wincanton Polska

Rusza Akademicka Liga Logistyków Wincanton! Kto stanie na podium w tym roku?

Już 1 października rusza internetowa rejestracja do II edycji konkursu ALL Wincanton (Akademicka Liga Logistyków Wincanton), skierowanego do wszystkich studentów interesujących się zarządzaniem łańcuchem dostaw. Na zwycięzców Wielkiego Finału, który odbędzie się na początku grudnia br., czekają płatne staże w firmie Wincanton.

Czytaj więcej »Rusza Akademicka Liga Logistyków Wincanton! Kto stanie na podium w tym roku?

Finał pierwszej edycji Akademickiej Ligi Logistyków Wincanton

Od ekologistyki i telematyki poprzez wykorzystanie sterowców do transportu ładunków ponadgabarytowych i powietrzne taksówki, aż po przesunięcie linii brzegowej i usypanie sztucznej wyspy u wybrzeży Polski – to według finalistów ALL Wincanton obraz logistyki w Polsce za 15 lat. Przedstawienie wizji na 2025 rok było zadaniem finałowym dla uczestników pierwszej edycji konkursu ALL Wincanton. Czytaj więcej »Finał pierwszej edycji Akademickiej Ligi Logistyków Wincanton