Tag Archives: Grzegorz Urban

Torebki Ani Kuczyńskiej z kolekcji „UPS a la mode” do wylicytowania na aukcji WOŚP

Torebki autorstwa znanej projektantki – Ani Kuczyńskiej, stworzone w ramach polskiej edycji projektu „UPS a la mode”, trafiły na licytację, z której dochód zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazanie kolekcji na aukcję, to finalny etap trwającego niemal rok modowego projektu firmy UPS. W jego ramach Polki miały okazję współtworzyć torebki idealne, dzielić się swoimi pomysłami i uczyć się projektowania.

Mikołaj w stroju kuriera. Świąteczne przygotowania Polaków w badaniu firmy UPS

Co drugi Polak nadal odkłada zakup świątecznych prezentów na ostatnią chwilę. Ale coraz częściej, aby uciec przed tłumem, kupujemy je w sklepach internetowych (23,86%). Jednocześnie ponad 70% z nas oczekuje terminowości w procesie ich dostarczania. Takie oblicze polskich konsumentów w sytuacji przedświątecznych przygotowań wyłania się z badań przeprowadzonych przez firmę UPS.

UPS największą firmą kurierską w Polsce

UPS Polska zajął pierwsze miejsce w kategorii firm kurierskich w rankingu MOBILE 2010 przeprowadzonego przez redakcję dodatku „LTS” dziennika „Rzeczpospolita” i zespołu ekspertów z Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Firma UPS Polska zajęła także pierwsze miejsce w rankingu TOP 500, który na zlecenie magazynów „Eurologistics” i „Truck&Biznes” przeprowadziła firma Data Group Consulting.

Sześć porad UPS na święta

Przed Świętami Bożego Narodzenia liczba wysyłanych paczek gwałtowanie wzrasta. 21 grudnia to szczyt paczkowy dla firm kurierskich, w tym czasie UPS dostarcza blisko 22 mln przesyłek dziennie na całym świecie. Co zrobić, aby prezenty dotarły na czas, UPS – ekspert w dziedzinie usług kurierskich przygotował kilka wskazówek.