Przejdź do treści

Grzegorz Musz

50. Rajd Barbórki Warszawskiej: Grzegorz Musz i Damian Zygmunt wystartowali na Karowej. Świetny koniec sezonu

Pięćdziesiąta, jubileuszowa edycja Rajdu Barbórki Warszawskiej oficjalnie zakończyła sezon 2012 w sportach motorowych w naszym kraju. Podczas warszawskiego klasyka świetnie zaprezentowali się reprezentanci PSB Mrówka Erem Rally Team – Grzegorz Musz i Damian Zygmunt. Zawodnicy wspierani przez Eko Energia, VOX Industrie, Rockwool Polska, Tytan, Satyn, Koelner, Graphite i Bolix oraz Prezydenta Miasta Przemyśla zakwalifikowali się do słynnego Kryterium Asów na ulicy Karowej, bawiąc swoja jazdą steki tysięcy kibiców stojących przy trasie oraz tych, którzy sobotni wieczór spędzili w wygodnych fotelach oglądając transmisję „na żywo” w TVP.

Czytaj dalej »50. Rajd Barbórki Warszawskiej: Grzegorz Musz i Damian Zygmunt wystartowali na Karowej. Świetny koniec sezonu

50. Rajd Barbórki Warszawskiej: PSB Mrówka Erem Rally Team powalczy o Karową

W najbliższą sobotę odbędzie się jubileuszowa, pięćdziesiąta edycja Rajdu Barbórki Warszawskiej, która jak co roku zakończy sezon w sportach motorowych w naszym kraju. Udział w zawodach zapowiedziało ponad sto załóg, z czego ponad trzydziestu kierowców wystartuje w Barbórce Legend.Czytaj dalej »50. Rajd Barbórki Warszawskiej: PSB Mrówka Erem Rally Team powalczy o Karową

4. Rally Lubenik: Grzegorz Musz i Damian Zygmunt najszybsi w Klasie 5

Po zwycięstwie w Wyścigu Górskim „Prządki”, PSB Mrówka Erem Rally Team zapisał na swoje konto kolejny tryumf w tegorocznym sezonie. Grzegorz Musz i Damian Zygmunt wspierani przez Tytan, Satyn, Koelner i Bolix oraz Prezydenta Miasta Przemyśla wygrali Klasę 5 w Rally Lubenik – trzeciej rundzie Mistrzostw Słowacji, zajmując jednocześnie jedenaste miejsce w klasyfikacji generalnej.

Czytaj dalej »4. Rally Lubenik: Grzegorz Musz i Damian Zygmunt najszybsi w Klasie 5

4. Rally Lubenik: Grzegorz Musz i Damian Zygmunt

Rajdy samochodowe są dyscypliną motosportu, w której doświadczenie odgrywa często decydującą rolę w walce o ułamki sekund. Doskonale zdają sobie z tego sprawę reprezentanci PSB Mrówka Erem Rally Teamu – Grzegorz Musz i Damian Zygmunt. Zawodnicy wspierani przez Tytan, Satyn, Kinzo, Koelner i Bolix bardzo aktywnie wykorzystują przerwę w Rajdowych Mistrzostwach Polski. Po odbyciu dwudniowych testów w okolicach Arłamowa, wystartują treningowo w 4. Rally Lubenik – trzeciej rundzie Mistrzostw Słowacji.

Czytaj dalej »4. Rally Lubenik: Grzegorz Musz i Damian Zygmunt

27. Rajd Karkonoski: PSB Mrówka Erem Rally Team na mecie

27. Rajd Karkonoski stanowiący trzecią rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski był najtrudniejszą imprezą w tegorocznym sezonie. Niezwykle kręte, wąskie i techniczne trasy zlokalizowane w Kotlinie Jeleniogórskiej okazały się bardzo wymagające, a zmienne warunki pogodowe podniosły dodatkowo skalę trudności rajdu. Przekonało się o tym wielu zawodników łapiąc kapcie, wypadając z drogi i borykając się z problemami technicznymi.

Czytaj dalej »27. Rajd Karkonoski: PSB Mrówka Erem Rally Team na mecie

GSMP Korczyna 2012: Grzegorz Musz wygrywa w klasie A-2000

Inauguracja tegorocznego sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski na długo zapisze się w pamięci. Zacięta rywalizacja, piękna pogoda i tłumy kibiców przy trasie w Korczynie stworzyły wspaniałą, wyścigową atmosferę. Podczas dwóch dni zawodów rozegranych w zmiennych warunkach atmosferycznych, nie zabrakło zapierającej dech w piersiach walki o ułamki sekund i i spektakularnych wypadków.

Czytaj dalej »GSMP Korczyna 2012: Grzegorz Musz wygrywa w klasie A-2000